EN ÇOK KİMDEN FENALIK GELDİ?

GÜL'CE GÜNDEM

Sonunda tatilimi bitirip İstanbul'a geçtiğimiz hafta kesin dönüş yaptım. Yaklaşık bir aydır da siz sevgili okurlarıma yazı yazdığım yoktu, bu yüzden kusura bakmayın ama hiç mi hiç içimden sizlere yazı döktürmek gelmedi, nasıl içimden gelsin ki bir magazin karmaşası, kirliliği yaşanıyor ki son zamanlarda sormayın gitsin.

Yok Demet Akalın - Önder Bekensir çifti bir ayrılıyor bir barışıyor; sonra bu yetmiyor boşanıyorlar hopp sonra tekrar barışıyorlar.

Sevgili Şahan Gökbakar nam-ı diğer Recep İvedik tuttuğunu her yerde öpmeye kalkıyor ve şapur şupur öpüyor. Yok sevgili Tuba kızımız hani masum güzelimiz suya sabuna dokunmayan Tuba Ünsal'ımız sevgili Murat Pilevneli'den nikahsız hamile kalıp doğurmaya karar veriyor ve sonra Ayşe Arman'a kocaman bir hikayeyle donatılmış röportaj veriyor.

Sevgili Ece Erken, Erdal Acar'ın kardeşi Erdinç Acar ile sulu mu sulu cılkı çıkmış iki günlük Türkbükü aşkı yaşıyor. Bu aşkın şahitleri ise Demet Akalın ve boşandığı kocası Önder Bekensir oluyorlar. Allah aşkına kendilerine bir hayırları yok ki bu çiftin! Erdinç Acar ve Ece Erken'e ne hayırları olacaktı ki!

Yok ünlü popçu Kenan Doğulu'nun ağabeyi Ozan Doğulu ve eşi Ece Doğulu çifti boşandı boşanacaklar haberleri derken ellerinde kitapları Bodrum'da bir otelin iskelesinde minik kızları Arya'yı da yanlarına alıp aile saadeti yaşıyorlar. Aman tabii ki Allah ayırmasın da 'bu kadar boşanıyoruz da yok boşandık da aralarını Sezen Aksu düzeltmeye kalktı da yinede Ece Hanım boşanmaktan vazgeçmedi de' derken derken mutlu aile pozları bir anda.

Sevgili Mehmet Ali Erbil boşandığı eşi Tuba Erbil'in en en sonunda aile dostları Önder Fırat ile birlikte olduğunu öğrenmiş. Allah aşkına zaten sağır sultan bile bunu biliyordu, günaydın!!

Fazıl Say yine bu yaz gündemi elinde tutup önüne gelene verdi veriştirdi; Sezen Aksu dahi bundan nasibini altı okka aldı.

Zeynep Casalini adlı popçu kızımız ani bir karar ile herkesi şaşırtan bir evlilik yaptı. Seda Sayan yine evlendi haberi ile gündeme bir iki gün hopp diye oturdu ama sonra açıklama yaptı 'hayır evlenmedim.' Allah aşkına sevgili Seda Sayan artık evlenme ne olur; sana evlilik yaramıyor.

Hande Yener ile Sinan Akçil arasında birlikteler, Sinan Hadise'yi Hande ile aldatıyor dedikoduları aldı başını gitti. Ama hala kokusu buram buram tütüyoooo. Deniz Akkaya ve kızının babası Efe Önbilgin artık kabak tadı verdi. Hadi evlenin de herkes rahatlasın. Ama ben Deniz Akkaya'ma asla ve asla Efe Önbilgin'i yakıştıramıyorum elimde değil. Deniz Akkaya çok daha klas bir erkeğe layık. Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çiftinden ayy bulantı geldi. Esin Moralıoğlu ve boşandığı eşi İsak Cerit ile ara ara görüşüyorlar ama Esin Hanım'ı şunla gördük bunla gördük haberlerinden usandık.

Didem Uzel evlenip Amerika'ya yerleşecekmiş. Bütün yaz bunu okuduk. Hadi artık evlensin de gitsin buralardan sıkıldık. Aysun Kayacı'nın gizemli özel hayatından çok ama çok sıkıldık. Şöyle koluna gururla takıp dolaştığı bir erkek arkadaş uzun zamandır göremedik Aysun bacımda.

Kıvanç Tatlıtuğ ile sevgilisi İdil Fırat hala karar veremediler birlikteler mi ayrıldılar mı? Hadi artık bir karar verin! Ama benden söylemesi sevgili İdil Fırat hiç heveslenmesin bu yapımcılar var ya asla Kıvanç'ı şu birkaç yıl daha hiçbir kıza yedirmezler.

Kenan İmirzalıoğlu ise bütün yaz çaktırmadan derinden derinden Çeşme sahillerinde az kızın yüreğini hoplatmadı ama onun gönlünde yatan aslanı bilen biliyor kızlar fazla heveslenmeyin.

İşte sevgili okurlarım bütün yaz bu haberlerle çalkalandınız durdunuz.. İşte ben 'niye yazayım ne edeyim' deyip deyip durdum yazmamakta haklıymışım değil mi?

GELELİM SOSYETEDE YAŞANAN MAGAZİN KARMAŞASINA..

Sevgili Betina Hakko ile Cem Uzan arasında çıkan aşk haberlerine Cem Uzan'ın ayrıldığı eşi Alara Koçibey duyunca “ay güldürmeyin beni” demişti. Ne oldu acaba bu aşk haberi geçen hafta resmileşti Alara Hanım artık bol bol gülmüştür.

Sosyetik Şen Ailesi, sevgili Ali Şen'in Bodrum da bir otelin iskelesinde genç sevgilisine güneş yağı sürerken gazeteye yansıyan fotoğraflarına acaba ne dedi?. En çok gelinleri Aslı Şen ve Begüm Şen bu işe bozulmuşlardır. Karizmaları alt üst oldu.

Sosyetik güzel Eda Taşpınar ve sörfçü sevgilisi Bora Kozanoğlu'nun haberlerinden de fena halde ıhhhh geldi doğrusu. Sevgili ikoncan Deniz Berdan'ın selülitli resimleri gazetelere yansıyınca Deniz Berdan'dan açıklama gelmiş “bende selülit yok onlar ışık yansıması” diye aman Sevgili Deniz ne gerek var bu açıklamalara Allah aşkına seni bilen biliyor.

Sosyetede en çok konuşulan haber ise bir zamanlar yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen her davete birlikte katılan hatta kocaları bir zamanlar iş ortağı olan Siren Ertan ile Hülya Kalyoncu'nun hırsızlık davası.. Sevgili Hülya Kalyoncu ve eşi Cem Kalyoncu çok ayıp etmiş çok. Unutmasınlar ki cemiyete Gökhan ve Siren Hanım sayesinde girdiler.

Şöyle bir laf vardır. “Yediğin tabağa etmek” gibi anladınız değil m? Sosyetik güzel Melis Murathanoğlu ile uzatmalı sevgilisi Osman Merzeci'nin bir dargın bir barış halleri sosyeteyi baydı. Hadi evlenin artık sizi ancak evlilik paklar. Sosyetik Heves Ekinci'nin tekne sefaları ve estetikleri her kadının ağzında; amma kıskanılan bir kadınmış Heves Ekinci benden söylemesi.

Bodrum Alkoçlar Otel'in sahipleri Gülşah Ender Alkoçlar ile sosyetik arkadaşları Taha Selin Tatlıcı arasında yaşanan hatta mahkemeye kadar giden kavgaları sağır sultan bile duydu. Bir zamanlar yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen bu dostluk Ender - Gülşah çiftinin küçük kızları Aslışah yüzünden bozulmuş.. Kocaman büyüklersiniz çocuk için değer mi?

Bir zamanların en en güzel kadınları arasında yer alan Ayşe Erdem üç çocuğunun babası Hasan Erdem ile aralarındaki bütün sorunları halletmiş ve yeni bir aşka yelken açmışlar her yerde el ele göz gözeymişler. Tebrikler Allah ayırmasın.

Bodrum Bianca Beach ve Virgin Otel'in halkala ilişkilerini yapan sosyetik güzel Tuba Peksayar'ın bu yaz yaptığı çapkınlıklar herkeslerin dilindeymiş. Kenan Doğulu kalbini herkesten gizlediği sosyetik bir genç kıza kaptırmış kızımız daha çok ama çok çıtırmış.

İşte sevgili okurlarım bunları yaz yaz bitmez. Ben size üç aylık geçen yaz döneminden kısa kısa hatırlatma notları yazayım dedim.

Ay bir de yazmadan edemeyeceğim yeni bir moda gurumuz çıktı. Ay vallahi hem sosyeteyi hem de sanatçıları yerden yere vuruyor. Kız bir türlü kimsenin giydiğini beğenmiyor ama işin en en tuhafı kendisi de giyinmeyi sevmiyor, geçtiğimiz gün bir röportajı vardı okudukça yerlere attım kendimi, ayyy fenalık geçirdim, okuduklarım karşısında.

Sen bu kadar entelektüel bir yaşam seç kimseyi takma sonra kalk milletin giydiği üç paçavrayı konu et. Olmadı, olmaz, olamaz…
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: