Gecce Luxury Lifestyle dergisinin “Luxury Kadınları”

Türkiye’nin en ışıltılı, en cazibeli, en çekici ve tabii ki en “LUXURY” dergisi olan Gecce Luxury Lifestyle, parlamaya ve parlatmaya tüm hızıyla devam ediyor! Bayilerde yerini aldığı ilk günden itibaren sektöre bomba gibi düşmeyi başaran dergimizin şu sıralar en trendi tabii ki “Luxury Kadınlar”. Bilmeyen, duymayan, görmeyen, almayan, okumayan kalmadı sanıyorum ama ben yinede biraz bahsetmek istiyorum. Çünkü, kimse kusura bakmasın mütevazi olamayacağım; Türkiye’nin en süper, en lüks dergisinden bahsediyoruz…

GÜL'CE GÜNDEM

Luxury kadınların 2017 trendleri!

Her geçen gün bambaşka trendlerle karşılaştığımız bir çağda yaşıyoruz. Özellikle sosyal medya dünyasından takip ettiğimiz bu trendlerden muhteşem ayrıntılar da yakalayabiliriz; faciaya dönüşebilecek hatalar da! O yüzden aman dikkat edin derim. Türkiye’nin trend belirleyen ve trendleri yaratan birkaç özel isim var biliyorsunuz… Moda, güzellik, kişisel bakım, aksesuar, mücevher… Hayatın tüm detaylarına yansıyan son trendleri bu isimlerden takip etmenizi öneririm.

Peki kim bu isimler?


Işıl Reçber, Yasemin Özilhan, Ayşe Kucuroğlu, Cansen Yeni Kut, Sedef Orman, Özge Ulusoy ve çok daha fazlası…

Ve hepsi bir arada sadece Gecce Luxury Lifestyle’da! Trendleri belirleyen ve kendi trendlerini yaratan Türkiye’nin en “LUXURY” kadınları! Tercih ettikleri her marka bir anda patlıyor; taktıkları çantalar anında trend oluyor… Moda tercihleri merak ediliyor; makyaj ve kişisel bakım sırları çözülmeye çalışıyor!


Ben ve ekibim tüm bu “LUXURY” kadınları sizler için Gecce Luxury Lifestyle’da bir araya getirdik. 2017 yılı boyunca bizi nasıl trendler bekliyor; “LUXURY” kadınların tercihleri neler? Tüm soruların cevabını Gecce Luxury Lifestyle’da bulabilirsiniz.


Yoksa siz hala derginizi almadınız mı?...

Gecce Luxury Lifestyle, tüm D&R’larda satışta. Bu muhteşem “LUXURY” dergimizi tükenmeden almanızı öneririm!

Bunlarda ilginizi çekebilir: