Rüküş kadınlar!

Ben uzun zamandır bu kadar rüküş kadın görmemiştim. Resmen resim kirliliği, resmen facia, resmen farklı olacağım diye çıldırmışlığın halidir. Bunlara bahar çarptı herhalde. Bu kılık kıyafetler nedir Allah aşkına. Ya kimisi memeleri ortaya atmış ya da kimisi baştan aşağıya Uzaylı Zekiye gibi giyinmiş. “Yuh artık” diyorum başka bir şey demiyorum. Lütfen kendinize çeki düzen verin.

GÜL'CE GÜNDEM

Ya tam eskici olun ya da modern mi olacaksınız, farklı mı olmak istiyorsunuz ne yapacaksanız yapın ama bu resimde gördüklerimi lütfen giymeyin.

Sırasıyla başlıyorum..


Televizyonda gecce kuşağından gündüz kuşağına geçen Saba Tümer uzun zamandır sosyete “çakma Seda Sayan” diye anılmaya başladı. “Farklı olacağım, pahalı ayakkabı, çanta takacağım bir de göğüsleri transparan gömlekten göstereceğim”le olmuyor. Transparan devri kapanalı çok oldu…


Sevgili Hatice Aslan bu ne hal yine! Seni bir gün bile şık görmeyecek miyiz? Değişin artık değişin….


Selin Demiratar gerçekten tam bir Uzaylı Zekiye olmuşsunuz bu kıyafet ile. Renkten tutunda baştan aşağıya bu nedir Allah aşkına. Jennifer Lopez’in arkasındaki dansçı kızlara benzemişsiniz.


Melek İpek Yalova gerçekten çok rüküşsün çok. Şans eseri yakaladığın şöhret sayesinde o davet senin bu davet benim dolanıp duruyorsun ama bu üzerine giydiğin kombinezon, geccelik karışımı elbise nedir. Göğüsler gereğinden fazla açık. Dekolte yayılmış da yayılmış…


Fahriye Evcen moda çekimleri hariç kendi başına olduğunda giyinmesini asla bilmiyor. Güzelliğine diyecek yok. Böyle bir güzelliğe takıntılı olduğu saç modeli ve kıyafet seçimiyle yazık ediyor. Tam gurbetçi güzeli. Şimdilerde Fahriye Evcen’in yeni kankisi Dilara Endican el atar Fahriye’ye. Bir zamanlar Hande Ataizi ile çok fıkı fıkırdı Dilara Endican. Eee Hande Ataizi’ ne epey katkıları olmuştu. Şimdi Fahriye Evcen’e de Dilara Endican’ın katkısı olacaktır. Bakın bundan sonra Fahriye Evcen’deki değişimlere demedi demeyin.


Gökçe Bahadır sen de bıraktıkları zaman kıyafet konusunda tam bocalayanlardansın. Sana bu resimdeki cici kız elbiseleri asla olmuyor. Senin havan yırtık jean, beyaz t-shirt ya da gömlek. Gecceleri ise uzun tuvalet, akşam üzeri kıyafetin ise dökümlü bir pantolon, ipek gömlek ve şık bir trençkot olmalı.


Ahu Yağtu sen de Ayşe Kucuroğlu stili var. Ama daha biraz gayret göstermelisin. Eski ve kullanılmış kıyafetler nasıl kullanılır biliyorsun. Ama bazen fazla abartıyorsun resimde olduğu gibi.


Ayşe Tolga canım bu ne hal ya! Elbise ve ayakkabı seçimin felaket! Pencere modası biteli çok oldu gardırobundan bir an önce at derim.


Tuba ve Şeyda Çoşkun kardeşler. İkisi de sosyeteye sonradan dalış yapanlardan. Maşallah bir daldılar bir daha çıkamıyorlar. İkisi de kılık kıyafette çok iddialılar. Bu iddia bazen fazla abartmalarına neden oluyor. Şeyda Çoşkun’un üzerine giydiği kıyafet nedir öyle!!! Anladık fosfor modası ayakkabılar bu yıl favori ama öyle siyah elbisenin altında fazla abartı olmuş.


İdil Fırat sende de tarz yok. Ne zaman görsem mutlaka kötü bir kıyafet var üzerinde. Belki üzerindeki kıyafeti tek tek saymaya kalksak dünya paradır ama maalesef para ile de olmuyor. Deri ceketin altına giydiğin eteği işlemeli siyah beyaz elbise felaket. Siyah opak çoraplar olmamış. Beyaz çanta mevsimi içinse biraz erken davranmışsın.


İPEK GÖMLEK / İN…………… Fazla İn mutlaka bu bahar ve yaz renk renk edinin.

TRANSPARAN GÖMLEK / OUT……..Sakın sakın giyeyim demeyin. Mayo üstüne olabilir.


***************************************************

ETİLER GQ / İN……………… Özellikle akşamüstü barı harika, öğlen ve akşam içinde tercih edilecek farklı bir mekan

ETİLER HOMESTORE…/ OUT…….. Bir türlü kişiliği oturmayan bir mekan.

***************************************************

VAKKO SEZON AYAKKABILARI / İN……….Özellikle Barbara Bui’nin modelleri harika

NURSACE / OUT…………………… Orijinal ayakkabıların tüm çakmaları mevcut.

***************************************************

ŞAMPANYA / İN…………………….. Özellikle meyve püresi karışımı ile servis edilenleri kalorisi çok düşük

MOHİTO / OUT……………………… Fazla kalorili!!!

***************************************************

SPOR SALONLARI / İN…………….. Özellikle grup sporları

BEBEKTE YAŞAM KOÇU İLE YÜRÜMEK / OUT……. Bu kadar mı beceriksizsiniz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: