ŞAHDAMARIM MISIN, ATARDAMARIM MI?

Gülben Ergen yine kastı kavurdu ortalığı. Ne kadınmış be!

GÜL'CE GÜNDEM


Ben Gülben Ergen’i severim, sonuna kadar da arkasında dururum. Evet bazen çok konuşuyor “bıt bıt” ta “bıt bıt.” Ama kime ne ya kadının yaşadıklarından, “şahdamarı”ndan “atardamarı”ndan! Erkek tarafı çatır çatır aldatırken laf etmediniz de şimdi bir mesaj gördünüz ayağa kalktınız hepiniz. Bu nasıl bir durumdur, bu nasıl bir elinize koz geçirmektir anlamadım gitti.

Evet bilirim Gülben Ergen’i birçok meslektaşı sevmez. Hatta bir çok magazin gazetecileri de sevmez. Gülben Ergen’i “iki yüzlü” bulurlar. “Kimin atına binerse onun türküsünü çağırır” derler. Ne yapacaktı yani!

Sanki bunu herkes yapmıyor. Neden hep bu bilet Gülben Ergen’e kesiliyor? Günah keçisi neden Gülben Ergen oluyor? Çünkü şu anda Gülben Ergen, Türkiye’de kendi jenerasyon sanatçılarının yapamadığını yapmış bir sanatçı, kadın ve de anne. Türkiye’de benim diyen insanların yapamayacağı güzel krizler yönetmiş, akıllı, başarılı bir kadın, arkasından en çok dedikodu yapılan kadın. Hal böyle olunca da Gülben Ergen’e hep kriz yönetmek kalıyor.

Mustafa Erdoğan ile zamanında birbirlerine çok ama çok aşık oldular, evlendiler. 3 tane de güzel çocukları oldu bu evlilikte. Gülben Ergen hep susan ve fedakar olan taraf oldu. Ama şu hep unutuldu; Gülben Ergen aşk kadını ve aşk ve sevgi için önünde hiçbir engel duramaz. Ama ne oldu kocası tarafından çatır çatır aldatıldı iddiaları vardı. Bir de üstelik “kocasının başka bir kadından daha çocuğu var” iddilaarına maruz kaldı. Ama kimse ses çıkarmadı. Neden çıkarmadı? Mustafa Erdoğan’ı neden yerden yere vurmadılar? Neden? Neden? Mustafa Erdoğan’ın tek dokunulmazlığı vardı o da Gülben Ergen’di. Gülben Ergen kocasına dokunulsun, ona laf söylenilsin istemedi ve hep sustu. Susarak da bu evliliğe saygınlık kazandırdı.

Şimdi birine mesaj çekmiş de “Şahdamarım” demiş de bu sevgili kimmiş de soruları, geyikleri aldı başını gidiyor. Bir de üstüne üstelik Ajdar diye biri çıkıyor, bu olayı fırsat bilerek kendi gündemini yaratıyor. Yazık gerçekten yazık! Buna çanak tutanları bir kadın olarak esefle kınıyorum. Özellikle Mustafa Erdoğan’ı kınıyorum. Gülben Ergen kadar olamayıp ona sahip çıkamadığına kınıyorum. Kadın zamanında aslan gibi kocasının arkasında durup o kadar dedikoduya rağmen Mustafa Erdoğan’a kimseye laf söyletmedi. Aynı olayı ben Mustafa Erdoğan’dan da beklerdim ama nerde.

Gülben Ergen öyle de böyle de bunları aşar. İnşallah, dilerim ki gerçekten o mesajı hakkeden birine çekmiştir. Gerçekten “şahdamarı” onun "atardamarı" olur ve bu konuşanlar konuştuğu ile kalır. Gülben Ergen sen rahat ol göğsünü gere gere gez. Benim gibi senin arkanda daha çok kadın var seni destekleyen. Geri kalanlar hamam böcekleri gibi etrafa saçılsınlar.

ARKADAŞ ARASI AŞK TRANSFERİ…


Alın bir gündem haberi daha. “İffet” dizisinin oyuncusu Deniz Çakır aynı dizide rol arkadaşı olan İbrahim Çelikkol ile yaklaşık 5-6 aydır gizli gizli kapalı kapılar ardında aşk yaşıyordu ve bu aşk fazla dillenmemişti. Ta ki Survivor yarışması başlayana kadar. Survivor yarışmasının ünlüler takımında olan Nihat Altınkaya, Deniz Çakır’ın eski sevgili. Yaklaşık bir buçuk yıl aşk yaşadılar. Bu zaman zarfında Nihat ve İbrahim yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen çok yakın arkadaştılar.. Hatta hep birlikte o zamanlar İbrahim Çelikkol’un sevgilisi Tuba Ekinci ile gezmelere bile gidilirdi.

Deniz Çakır ve Nihat Altınkaya bir süre sonra ayrıldılar. Ardından İbrahim Çelikkol, Tuba Ekinci’den ayrıldı. Bu iki yaralı kalp “İffet” dizisi için bir araya geldi ve de aşk başladı.

Anlayacağınız şu durum oldu; “Arkadaşımın aşkı gün gelir benim aşkım olur.” Bu durum aslında ne onlar için ilkti ne de son. Bu arkadaşının aşkı ile aşk yaşayanların sayısı oldukça fazladır. Ben kimleri biliyorum karı koca çift olarak dörtlü yıllarca gezdiler. Sonra bir bakmışsın o onun kocasını, o onun karısını almış aşk yaşıyorlar.

Deniz Çakır ve İbrahim Çelikkol aşkı da işte böyle. Arkadaşımın aşkı şimdi benim aşkım oldu. Peki bu durum neden aylar sonra ortaya çıktı., Neden?

Çünkü Deniz Çakır ve İbrahim Çelikkol bu aşkta hep mahçuplarmış Nihat Atltınkaya’ya karşı. O yüzden birlikte görülmek istememiş ve aşklarını hep kapalı kapılar ardında yaşamışlar. Ta ki Nihat Altınkaya, Survivor yarışmasına katılıp ıssız adaya gidene kadar. Anlayacağınız Nihat kapıdan, bunlar bacadan çıkıvermişler ortalığa. Görüntü vermeyen sevgililer el ele göz göze görüntüler vermeye başlamışlar. Nasılsa Nihat, Türkiye’ye dönene kadar aradan üç ay geçecek, bu duruma herkes alışacak mantığıyla hareket etmişler.

Ben buna da pek şaşırdım. Aylarca dur dur, gizli kapaklı.. Sonra birden ortalığa çık. Hem Deniz’în, hem İbrahim’in en azından saygıları varmış arkadaşları Nihat’a. Ee bu da bir nevi erdemlik. Pişkinlik yapıp ortalığa atmadılar birden kendilerini. Şimdi Nihat dönene kadar bu aşk ulu ortada artık yaşanır. Olaylara alışılır. Belki de Deniz ve İbrahim, Nihat dönene kadar ayrılır…


SURVİVOR/İN…. Şu anda Türkiye buna kilitlendi. Gidişat süper. Acun yine ekibi ile döktürdü. Mustafa Topaloğlu ile bizleri yıktı. Adamın esprileri muazzam…

VAR MISIN YOK MUSUN/OUT… Asuman Krause, Allah aşkına git şu ekranlardan, biraz uzaklaş, Arjantin’e geri dön! Yarışmanın formatını bozdun…

**************

UÇURUM/İN… Harika bir dizi gerçeğin ta kendisi…

AL YAZMALIM/OUT… Baydı da baydı. Mutsuzluk tavan yapmış durumda…

**************

GÜLBEN ERGEN/İN… Şahdamarım ile çıkışı yakaladı.

DEMET AKALIN/OUT… Eskisi gibi süksesi yok…

**************

BURCU ESMERSOY/İN… Survivor’a çok yakıştı, bayıldım..

ÖZGE ULUSOY/ OUT… Sıkıldık bu kızdan. Her yerden çıkıyor elinde Hermes çantası ile!!! Bir bakıyorsun uzaylı Zekiye bir bakıyorsun bu gün ne yesem…

**************

ASMALIMESCİT LA BRISE / IN En güzel Fransız mutfağı menü zengin…

ŞİŞHANE BİRD / OUT.. Eski popülerliğini kaybetti. Bir parlayıp bir sönen yıldız…

GERÇEK MADONNA DİDEM ANTEBİ!


Elbisesinin rengine, duruşuna bayıldım. Hele dantel ayrıntılar ve beldeki ince kemer harika gerçek Madonna.

BUSE TERİM TAM BİR PRİMADONNA!!!

Buse Terim bir de trendsetter olma yolunda. Allah aşkına önce sen kendin güzel giyin sonra başkalarının gardolaplarına karış. Baştan aşağıya fiyasko bir kıyafet. Tam bir Primadonna!!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: