SİBEL CAN SANHESİNE GELEN ŞAMPANYALARI NEDEN GERİ GÖNDERDİ?

Geçtiğimiz hafta sonu 15 kız toplanıp Sibel Canı’ı izlemek için Günay Restaurant’a gittik. Günay’ın kapısından adımımızı atar atmaz kalabalık karşısında şaşırdık kaldık. Neredeyse dış kapıya bile masa konacakmış. O kadar kalabalıktı. ‘Bravo; bu Sibel Can’ın başarısı ve sevilmesidir’ dedim. İçerisi tıklım tıklımdı adım atacak yer yoktu. Hey gidi günler hey dedim. Nerede eski gazinolar o şaşaalar şimdi gazinomu kaldı ki, Allah’tan sevgili Vahit ve Bayram Yıldız kardeşler Günay Restaurant’ı aldılar da eski gazino tadında gecceler yaşamaya başladı müzik severler; tabiî ki sanatçılara da! Yoksa onlara da çıkacak mekan kalmadı İstanbul’da. Ya bayi toplantılarına çıkıyorlar ya da Kıbrıs’a gidip orada konser veriyorlar..

GÜL'CE GÜNDEM

Gelelim Bomba Sibel’e! Vallahi kadın bomba gibi bir albüm yapmış, her parça ayrı bir güzel hele ki “Hançer” parçası yıkıp geçiyor söz ve müziğini sevgili arkadaşım Kenan Doğulu yapmış. Hatta yakında bu şarkıya Sibel ile birlikte klip de çekeceklermiş. Of ne klip olur ama dillere destan hadi bakalım. Bu sefer Tarkan değil Kenan Doğulu ile çıkış yaptı Sibel Can.

O gecce Günay Restaurant’a gelen konuklar arasında kimi arasanız vardı. Sibel Can’ın sahne kostümlerini hazırlayan modacı Nur Yerlitaş yanına ahalisini alıp locaya yerleşmiş. Neşeli, eğlenceli kadın Nur Yerlitaş doğrusu, hem kendi eğlendi hem eğlendirdi, yanında son yıllarda sıkı kanka olduğu Serra Yılmaz da vardı. Sibel Can modacısının masasına gecece boyu gitti geldi, Nur Yerlitaş’a şarkılar söyledi aman nazar değmesin.


Sibel Can’ın sahne kostümleri tam bombaydı ilk kıyafeti siyah payetlerle işli göğüs dekoltesi derin bir tuvaletti; omuzlardan kollara dökülen üçgen parçalara ise bittim. İkinci giydiği kırmızı tuvalet de şahaneydi; rengi, duruşu, vücudu sarışı olaydı, olay! Üçüncü kıyafeti derin V yaka, yerlere kadar uçuş uçuş leopar desenli şifon bir tuvaletti.. Güzel bir kıyafetti ama sahneye uymamıştı.. Ama yine de bravo dedim Nur’a; hele o siyah tuvaletteki göğüs dekoltesini öyle bir oturtmuş ki milim kayma, oynama, açılma olmadı zımba gibiydi maşallah.

Sibel Can da ayrı bir bomba ama! Çok kiloluydu çok ama kıyafetler o kiloları öyle bir kamuflaj etti ki diyecek bir söz bulamadım. Sibel Canı’ın bir tek saçlarını beğenmedim çok mat ve bakımsız duruyordu acilen o saçların parlaması uçuşması lazım. Ama sesine, kıyafetine sahne performansına, şarkılarına diyecek sözüm yok.

Günay Restaurant’a gelen konuklar arasında Süreyya Yalçın ve sevgilisi Tugay Gökkaya da vardı. Birbirlerine çok yakıştı bu çift ya inşallah Süreyya bu sefer mutluluğu bulur da huzurlu bir yuva kurar boyları posları tam birbirlerine göre. Süreyya’nın kıyafetini beğenmedim. Gecce gezmesine çıkarken giyilecek bir tarzda ve renkte değildi. Daha çok deniz kenarında giyilecek şifon ve turkuaz renginde mini bir elbiseydi genelde şık giyiniyor ama bu sefer olmamış işte..

Bir başka masada ise eskilerin ünlü müteahhidi Hasan Erdem, eşi Ayşe Erdem ve yakın dostları Numan Ceyhan ve eşi Arzu Ceyhan vardı. Bu dört isim güzel bir grup oldu maşallah bence.. Hep dördü gezmeli araya başkalarını aldılar mı olmuyor. Dedikodu kazanları kaynıyor. Numan Ceyhan’ın eşi Arzu çok hanımefendi bir kadındır keza sevgili Ayşe de öyle. O gecede inanılmaz güzel eğlenip Sibel Can’lı şarkılara eşlik ettiler. Dilerim bu dörtlü hep bir arada kalır dostlukları bozulmaz.

Sibel Canı’ı izleyenler arasında ünlü iş adamı Acar Yıldırm da vardı. Karı koca arkadaşlarıyla gelmiş Sibel Can’ı izlemeye. Ama tüm gecce Acar Yıldırım masasında oturmayıp Günay’a gelen diğer dostlarını masa masa gezip ziyaret etti. Anlayacağınız güzel bir gecceydi. Sibel Can bombaydı. Nur Yerlitaş ise Sibel Can’ın üzerine diktiği şahane kostümlerin bütün gecce hazzına yaşadı. Serra Yılmaz çok eğlenceliydi zaten çok severim kendisi harika bir kadın hep güler yüzlü hep güzel bir kadın. Kısacası Günay o gecce en güzel geccelerinden birini yaşadı.

Aaa bir de o gecce sahneye yollanan tüm şampanyaları Sibel Can geri yolladı; prensip edinmiş asla sahneye şampanya istemiyormuş. Enteresan geldi doğrusu anlayamadım. Vardır dedim Sibel Can’ın bir bildiği.

Ama benim de bir bildiğim var Sibel Can’ın CD’sini mutlaka alın evinizde, arabanızda doya doya dinleyin dinledikçe güzelleşen bir CD olabilir mi her parçası ayrı bir güzel yüreği ile okumuş Sibel Can tebrikler bomba kadın…

Bunlarda ilginizi çekebilir: