Ve Gül mutfakta!

Yakınlarım çok iyi bilir mutfakta harikalar yarattığımı. Mütevazi olamayacağım; elim hakikatten pek lezzetlidir. Ve şimdi bu lezzetlerimi sizlerle de paylaşmaya başlıyorum. Nasıl mı hemen anlatayım.

GÜL'CE GÜNDEM

Bundan sonra Gecce.com’a üye mekanlarımı haftalık olarak ziyaret edip mutfağa dalacağım. Bir saatliğine o mekanın şefi olup, her hafta başka başka lezzetlerimi sizlere tattıracağım.

Bazen bildiğiniz, bazen de hiç bilmediğiniz bana özel lezzetler hazırlayacağım sizlere. Hatta kendi mutfağım dışında ilk şeflik deneyimimi gerçekleştirdim bile.


Ankara’dan özel olarak gelen misafirlerimle Kaşıbeyaz Yeniköy’de yemek yerken, daldım mutfağa. Şef Talat Aksoy’dan kaptım önlüğü ve şapkayı; başladım hünerlerimi sergilemeye. Ne mi yaptım? Nefis bir fıstıklı kebap hazırladım misafirlerim için. Tabii ki bana özel bir tarifle. Zaten Kaşıbeyaz’ın lezzetlerine diyecek yok. Zeytinyağlılardan ara sıcaklara kebaplardan tatlılara kadar her şey pek muhteşem. Ama benim fıstıklı kebabın da Kaşıbeyaz lezzetlerinden aşağı kalır yanı yoktu hani. Misafirlerim bayıldı, parmaklarını yiyeceklerdi neredeyse.

Şimdi sırada çok sürprizli mekanlar ve lezzetler var. Hazır olun, birden bire her mekanda karşınıza çıkıp çok özel lezzetler hazırlayabilirim yani. Gül magazinde, Gül modada, Gül geccelerde derken şimdi Gül, mutfakta! Hadi bakalım lezzetiniz bol olsun. Beni takipte kalın; daha ne sürprizlerim var size; herkesin ağzı bir karış açık kalacak vallahi…

Ankara ve İstanbul sosyetesi Alzheimer Vakfı için bir araya geliyor…


İstanbul Alzheimer Derneği Başkanı Zafer Kozaoğlu ve Ankaralı Şenay Dağlı, ünlü modacı Mehmet Köymen’in katkılarıyla muhteşem bir gecceye imza atmaya hazırlanıyorlar. 20 Ekim’de Ankara Sheraton Hotel’de gerçekleştirilecek Gül Balosu için geri sayımı başlattık; heyecanla bekliyoruz.
Sunuculuğunu sosyetenin tanınmış simalarından Nalan Salur’un yapacağı geccede Fatih Ürek de sahne alacak.
Gecceye katılım oldukça yoğun olacak ve deyim yerindeyse sosyetenin kalbi bu geccede atacak diyebilirim. Ünlü isimler şıklıkta birbiriyle yarışacaklar ve tabii ki geccenin en şıkları her zaman olduğu gibi yine bu köşede olacak.Geçtiğimiz hafta balonun detaylarını konuşmak için Alzeheimer Derneği’nin Başkanı Zafer Kozanoğlu, Ankara’nın sevilen ismi Şenay Dağlı adına bir öğlen yemeği düzenledi. Ardından da İstanbul’un eğlence lokomotiflerinden biri olan Sortie’de 20 Ekim’de Ankara’da düzenlenecek Gül Balosu’nun basın lansmanı gerçekleştirildi.Çok sayıda ünlü ismin katıldığı lansmana Fatih Ürek de katıldı. Biliyorsunuz Fatih Ürek, a-acayip zayıfladı ve karizmasına karizma ekledi. O gecce görmeliydiniz ünlü isimler Fatih Ürek’i paylaşamadı resmen. Bir o çekiştirdi, bir bu. Vallahi şaştım kaldım. Eminim Fatih de bu işe çok şaşırmıştır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: