YAZI ARŞİVİ / Haftanın öne çıkanları

Yeliz’den "Aşk Alfabesi"

Türk pop müziğinin en etkileyici kadın yorumcularından biri olan Yeliz’in yeni çalışması "Aşk Alfabesi" Ossi Müzik etiketiyle geçen hafta tüm digital ortamlarda Yeliz dinleyicisine kavuştu, geçen yıl yayınladığı slow şarkısı ‘’ Bekle Yağmur Geliyor’’ dan sonra bu yeni cover hep bir ağızdan eşlik edeceğimiz türden.

08.08.2019 16:37

Bu aralar Ufuk Beydemir dinliyorum!

Bu aralar radyolar da devamlı olarak Ufuk Beydemir’in sahne alacağı yerlerin isimlerini duyunca daha evvel tanımadığım sanatçı hakkında küçük çaplı bir araştırmaya girdim ama meğersem benden başka herkesler tanıyormuş Beydemir’i.

29.07.2019 11:04

Ziynet Sali Harbiye’de misafirlerini ağırlayacak!

Son yılların en başarılı kadın vokallerinden Ziynet Sali 25 Temmuz Perşembe geccesi Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Harbiye sahnesi için hazırladığı özel konsept “Power & Cover” bir repertuar ile sahne alacak sanatçı geçen Eylül de sergilediği muhteşem Harbiye konseri sonrası yine alkışlarını alacak dinleyecilerinden.

20.07.2019 16:41

Ferhat Göçer'den Anadolu Aryaları

2 Ağustos Cuma geccesi Harbiye Açıkhava Tiyatrosu sahnesinde hayranları ile buluşacak olan Ferhat Göçer bu hafta gerçekleşecek Anadolu Aryaları projesinin ilk konserlerinin tarihleri belli oldu.

11.07.2019 16:26

“Bir Zamanlar Çukurova’’ Avrupa'da gösterimde!

Sezonun en başarılı dizilerinden yapımını Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği “Bir Zamanlar Çukurova” bundan böyle Bosna ve Slovenya’da da ekranda!

05.07.2019 19:04

Ayşen Batıgün: Farklı karakterleri canlandırmak benim için mucize gibi!

Sinema dünyasının genç isimlerinden birçok dizide gösterdiği başarılı performans ile dikkatleri üzerine çeken ekranın özel isimlerinden Ayşen Batıgün ile bu hafta vizyona girecek ''Akıllara Seza'' filmi öncesi buluştuk, sinema ve özel hayatını yakın plan çalışmalarını konuştuk...

13.06.2019 15:17

Bu yaz herkes Alaçatı'da!

Eskiden yaz denilince hep Bodrum gelirdi akla, ama her daim de Bodrum Çeşme savaşı olmuştu basında, bir türlü anlamadılar Çeşme küçük bir ilçe, Bodrum ise başlı başına bir şehir gibi, kısacabir çok Belediye’den oluşuyor Bodrum artık yılın 12 ayı yaşanılan bir yer, yakın zamandır da Alaçatı katıldı bu savaşa.

29.05.2019 14:51

Her şehri ünlüsüyle geziyoruz!

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi Pervin Ersoy’un tüm Türkiye’yi kapsayan; ülke turizmine katkı sağlaması hedeflenen kültür turlarının 3’üncüsü Diyarbakır da oldu geçen hafta.

14.05.2019 16:27

'Çukur' Kansersiz Yaşam Derneği'ne destek veriyor!

İki sezondur pazartesi akşamlarının galibi , Ay Yapım imzalı ‘Çukur’, sezon finaline çok az kala “Çukur’da Umut Var” diyerek yeni bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor. Kansersiz Yaşam Derneği ile el ele veren dizinin ekibi, 27 Mayıs Pazartesi gecesi İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda binlerce seyirciyle birlikte sezon finalini seyredecek.

11.05.2019 14:22

Gökçe Bahadır: Sahne benim için terapi yeri!

Dizilerin başarılı oyuncusu Gökçe Bahadır, çıkardığı ilk albümü “Aykut Gürel Presents Gökçe Bahadır”ın ardından yakın zamanda gerçekleştirdiği konserlerinden birini geçenlerde Moda Kayıkhane’de gerçekleştirdi.

06.05.2019 15:15

''İlelebet'' Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e bir saygı duruşu...

Arda Aydın Biraderler Yapım’ın yeni oyunu 'İlelebet' 03 Nisan’da Uniq İstanbul’da perde açmıştı. Bu sezon aynı anda üç oyunda da başrolde yer alan üretken sanatçı tek kişilik 'İlelebet' adlı yeni oyunuyla Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün insani yönüne, insani bir dil ve gözle bakıyor.

22.04.2019 16:12

Gökhan Mumcu; Yüzbaşı Kürşad içimizden biri!

Yönetmenliğini ve senaristliğini Burak Akyol'un yaptığı 'Meteler, Kürşad ve Sekiz Börüsü' filmi 19 Nisan 2019 günü sinemalarda seyircisiyle buluşuyor. Geçtiğimiz 9 Nisan geccesi galası Şırnak Üniversitesi'ndeki 15 Temmuz Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapılan filmin başrolünü Yüzbaşı Kürşad karakteriyle Gökhan Mumcu canlandırırken Yüzbaşı’nın 8 kişilik mangasındaki askerlere, Temmuz Gürkan Karaca, Cem Okyay, Mert Temizce, Kerem Tanık, Mete Deran, Burak Akbulut gibi oyuncular hayat vermiş.

16.04.2019 18:55