Aşk, şantaj ve intikam "Oyun Bozan"da !

Aka Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın senaryosunu Altuğ Kucuk ve Ümit Saat 'in yazdığı " Oyun Bozan" dizisi Cumartesi akşamı Show Tv de başlıyor.

Haftanın öne çıkanları

Barış Kılıç ,Tuvana Türkay, Kenan Bal, Serhat Tutumluer , Gulçin Santircıoğlu'nun başrollerini paylaştığı dizide Serdar Orçin, Ceren Erginson, Ilayda Akdogan , Ozan Dolunay da yer alıyor. İlk bölümde konuk oyuncu olarak Aslı Tandoğan da var.

Şantaj, aşk, ihanet, sevgi, öç, nefret ana temalarında gelişecek dizi seyirciyi ekrana bağlayacak.Son yıllarda ardı arkası kesilmeyen başarılı yerli diziler sıralamasına girmesi beklenen "Oyun Bozan" yayınlanan ilk
fragman ile ilgi çekmeyi başardı. İstanbul’un çeşitli semtlerinde özellikle Hadımköy, Beyoğlu, Levent de çekimi yapılan dizi için geri sayım başladı.

Yıllardır büyük bir nefretle öç almak için bekleyen doktor Emre ile diğer yanda sevdiği insanlarla hayat tarafından sınanan Ece dizinin ana karakterleri, Oyun Bozan da Emre ve Ece’nin imkansız görününen hikayesi anlatılıyor.

Yıllar önce yaşadığı kaybın sorumlusu olarak medya imparatoru Mahir Yamaner’i gören Emre ( Barış Kılıç), Yamaner ailesine karşı akıl almaz oyunlar icine girecek; her türlü yolu mübah sayacağı bu yolculuğa Ece’yi ( Tuvana Türkay) de dahil edecektir.Anne ve babası yıllar önce ölen Ece, kardeşiyle birlikte teyzesinin evinde yaşar. Psikoloji mezunu olan Ece’nin tek amacı bir hastanede iş bulup kardeşi Ada’yla birlikte sade bir yaşam sürmektir.... Ancak işler istediği gibi gitmeyecek; alacağı haberle derinden sarsılacaktır. Kardeşi Ada, ölümcül bir hastalığın pençesindedir ve küçük kızın yaşaması için tek çıkış yolu Emre’dir.
Son dönemde rol aldığı her dizi ile ekranın sevilen yüzü olan geçtiğmiz aylarda final yapan Güllerin Savaşı dizisinde Ömer Hekimoğlu karakterini başarı ile canlandıran Barış Kılıç" Oyun Bozan " da Emre Çağlayan karakteriyle özellikle kadın izleyicileri ekrana bağlayacak, yaz aylarında yeni bir sinema filmi için proje aşamasında olan Kılıç bu aralar çok yoğun. Dizinin Ece karakteri Tuvana Türkay ise Kara Para Aşk dizisi ve bu sezon vizyona giren Bizans Oyunları , Somuncu Baba Aşkın Sırrı filmlerinden sonra "Oyun Bozan" da ki rolü ile hayli iddalı.

"Oyun Bozan" cumartesi akşamları Show Tv de dizi savaşına güçlü bir kadro ile dahil olmaya hazır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: