Ayşegül Çoşkun "Duvardaki Gülüşler" ile dikkat çekiyor!

Sene başında Ayor Müzik-Gnl etiketiyle yayınlanan “Vur Dizine” adlı enerji dolu şarkısından sonra Ayşegül Coşkun’dan bu sefer yaza özel romantik ve sıcak bir aşk şarkısı ile gündemde.

Haftanın öne çıkanları

Nişantaşı'nda bir kahve içimlik buluştuğumuz Çoşkun sözü ve bestesi kendisine ait olan “Duvardaki Gülüşler” adlı ikinci single çalışmasından çok memnun, romantik tarzıyla Ayşegül Coşkun’u yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanacağı kesin.


Şarkının düzenlemesini son dönemde dikkat çeken genç aranjörlerden Cüneyt Yalmaz yapmış. Çoşkun iki yıl evvel DMC etiketiyle çıkardığı "Cuk" isimli şarkısıyla müzik piyasasına girerken yine şarkının söz ve müziğini kendisi yapmıştı. Bahadır Tatlıöz’ün aranjesini yaptığı şarkı halen kulaklarımda.

“Duvardaki Gülüşler” klibi İranlı yönetmen Naim Caferi tarafından Keçilik Koyu, Kısırkaya ve Sarıyer’de çekilmiş. Ayşegül Coşkun’a orkestra arkadaşları ve iki oyuncu eşlik ediyor. Pembe nostaljik otomobilde ve İstanbul’un güzel manzarası eşliğinde çekilen klip, tekne çekimleriyle birlikte iki gün sürmüş. Klip dijital platformlardaki ve müzik kanallarındaki ilk sıralarda ve oldukça da beğeniliyor.


Romantik aşk şarkısından çok etkilenen İrem Derici, Twitter'dan Ayşegül Coşkun'a 'Hatun, bu nasıl şarkı! Sen yazdıysan acil tanışalım' yazdı. Daha sonra 'Yazmadıysan da tanışalım, bittim ya' yazan İrem Derici ile Ayşegül Coşkun önümüzdeki günlerde bir araya gelecek. Kendisi de romantik bir aşk şarkısıyla müzik piyasasına damga vuran Derici, yetenekli şarkıcının bestelerini dinleyecek.

Bakalım İrem Derici, Ayşegül Çoşkun ortaklığından hangi güzel şarkılar çıkacak.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: