Ege'de renkli gecceler!

Bu yıl verdiği konserlerle hayranlarını sevindiren Sıla, akustik turnesi ile büyük beğeni toplayan Sertab Erener, fantezi müziğin güçlü sesi Sibel Can, Efsane grup MFÖ ve muhteşem sahne performansıyla Ata Demirer ile yaz konserleri düzenleyecek olan Kerki Production ve Solfej Organizasyon, yaz geccelerine damga vuracak.

Haftanın öne çıkanları

Yılmaz Erdoğan’ın büyük beğeni toplayan tek kişilik gösterisi “MÜNAŞAKA” da bu yaz açıkhava programları arasında yer alıyor. Bodrum, Çeşme, Marmaris, Ayvalık ve Altınoluk’ta gösteri yapacak olan Erdoğan, seyirciye kahkaha dolu anlar yaşatacak.


Sertab Erener 25.sanat yılında sevenlerinin karşısına akustik şarkıları ile çıkacak. Bodrum, Ayvalık, Altınoluk ve Çeşme’de hayranlarıyla buluşacak olan Erener, ‘Sertab’ın Oda Müziği’ projesi ile Ege akşamlarına renk katacak.

Kışın yaptığı ‘Sertab’ın Oda Müziği’ projesi ile büyük beğeni toplayan Türk popunun deneyimli sesi Sertab Erener, yaz sezonunda da bu projesi ile hayranları ile buluşacak. 25 yıllık sanat hayatındaki en sevilen şarkılarının akustik sunumlarını gerçekleştirecek. En son 20 Mayıs'ta Adabük'de bulunan bir mekanın açılış konserinde izlediğim sanatçı yine birbirinden özel şarkıları ile sevenlerine seslenecek.

8 Temmuz Cumartesi / Bodrum Antik Tiyatro –
11 Temmuz Salı / Ayvalık Amfi Tiyatro –
12 Temmuz Çarşamba / Altınoluk Amfi Tiyatro
14 Temmuz Cuma / Çeşme Amfi Tiyatro –
31 Temmuz Pazartesi / Harbiye Açıkhava Tiyatrosu

***

Tiyatro ile Türk Sanat Müziğini aynı sahneye taşıyan gülmece tadında esprileri sahnesini zenginleştiren Ata Demirer de 19 Temmuz-Altınoluk, 21 Temmuz-Çeşme Açıkhava, 22 Temmuz–Bodrum Antik Tiyatro, 23 Temmuz-Marmaris'te sahne alacak.

***


Her konseri kapalı gişe olan Sıla seyircisini konserinin ilk dakikası ile büyülemeyi başarabilen ender sanatçılardan. Bu yıl ki yoğun Avrupa turnesinden sonra yeni albüm hazırlıkları öncesi 22 Temmuz-25 Temmuz arası toplam dört konser ile Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde olacak. 01 Ağustos-Ayvalık, 02 Ağustos-Altınoluk, 04 Ağustos-Çeşme Açıkhava, 05 Ağustos-Bodrum Antik Tiyatro, 06 Ağustos – Marmaris'te sahne alacak.

***


Ve Sibel Can assolist olduğu ilk günden beri albümlerini çıktığı ilk gününde aldığım tek sanatçı. O da bu yaz konserler serisi ile sevenlerine "merhaba" diyecek. Yeni yılda çıkarmayı planladığı albümü için hazırlıklara tam gaz devam eden sanatçı Of Aman Nalan’ın sevilen parçası "Yaralandım"ı da repertuarına almış. Can 29 Temmuz'da Harbiye Açıkhava'da, 08 Ağustos-Ayvalık, 09 Ağustos-Altınoluk, 11 Ağustos–Çeşme, 12 Ağustos –Bodrum, 13 Ağustos–Marmaris'te sahnede.

***

Bu yıl konserleri ile adından epey söz ettirecek olan Deniz Seki yeni single çalışmasıyla beraber 05 Ağustos'ta Harbiye Açıkhava'da, 18 Ağustos'ta Bodrum'da ,25 Ağustos'ta ise Çeşme'de sahne alacak.

***

Yılların MFÖ'sü yeni albüm şarkıları ve dillerden düşmeyen nostaljileri ile 26 Temmuz–Ayvalık, 28 Temmuz–Çeşme, 30 Temmuz-Marmaris , 02 Eylül-Bodrum Antik Tiyatro konserleriyle karşımıza çıkacak.

Bu yıl bir türlü izleyemediğim Yılmaz Erdoğan’ın Münaşakası 15 Temmuz'da Ayvalık'ta, 16 Temmuz'da Altınoluk'ta 18 Temmuz'da Çeşme'de, 26 Temmuz'da Bodrum'da ve 27 Temmuz'da Marmaris'de sahnelenecek.

AĞUSTOS’TA HEM KAHKAHA HEM MÜZİK AÇIKHAVA’DA!

Türkiye’de yaz etkinliklerinin adeta kalbi sayılan Harbiye Açıkhava Tiyatrosu, Ağustos ayında da BKM organizasyonuyla Türkiye’nin en ünlü isimlerini ağırlayacak.Ramazan Bayramı öncesi izlediğim Teoman ve Kenan Doğulu konserleri ile Harbiye Açıkhava sezonunu açan ben yeni konserleri de heyecan ile bekliyorum.

“BKM Açıkhava’da 2017” nin müzik ve kahkaha dolu programının biletleri Biletix de satışa çıktı!
BKM organizasyonuyla 9 Ağustos Çarşamba akşamı başlayacak olan etkinliklerin açılışını Candan Erçetin yaparken. 10 Ağustos Perşembe, sahne 7’den 70’e herkesin bildiği şarkıları ve yeni albümleri “Kendi Kendine” ile Türk Pop Müziği’ne yön veren efsane grup MFÖ’nün olacak.

Konserler dizisine ilk kahkaha molasını aylardır kapalı gişe oynayan “Münaşaka” gösterisiyle 11 Ağustos Çarşamba geccesinde Yılmaz Erdoğan verecek.

Müzik şöleni, 12 Ağustos Cumartesi, Türk Rock Müziği’nin güçlü kadın vokali Şebnem Ferah ile devam edecek. 15 Ağustos Salı akşamı, hayranlarını en hareketli şarkılarıyla coşturmaya hazırlanan Kenan Doğulu, birbirinden önemli müzisyenlerden oluşan dev orkestrası ile sevenlerine unutulmaz bir gecce yaşatacak. 16 Ağustos Çarşamba akşamı ise mikrofon, en sevilen şarkılarıyla Funda Arar’da olacak.

Kapanışı ise, başarılı komedyen Ata Demirer yapacak. Demirer, mizahını ve müziğini harmanladığı “Ata Demirer Gazinosu” ile hem kulakların pasını silecek hem de izleyenleri kahkahaya boğacak.

Bunlarda ilginizi çekebilir: