En iyi kadro Zeytinli Rock Festivali’nde ........

Deniz, kum, güneş ve rock müzik sloganı ile tam da müziğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bir dönemde gerçekleşen Zeytinli Rock Festivali, yoluna ara vermeden devam ediyor.

Haftanın öne çıkanları

Bu yıl 19 Ağustos Çarşamba akşamı, Istanbul Arabesque Project'in sahne alacağı, kampçılar için düzenlenecek özel bir parti ile açılışı gerçekleşecek olan festivalde eğlence 4 güne uzuyor.

23 Ağustos akşamı kadar sürecek Festivalde birbirinden önemli isimler sahne alacak. Adeta kamp tadında gerçekleşecek etkinlik Zeytinli Dalyan sahilinde olacak. Ana Sahne ve Keşif Sahnesi olarak iki alanda gerçekleşecek olan Zeytinli Rock Festivali barış, müzik ikileminde gerçekleşecek.

Teoman, Şebnem Ferah, Duman, Melis Danişmend, Umut Kuzey, Feridun Düzağaç, Aylin Aslım ve Demir Demirkan gibi popüler isimlerin etkinlikde olmaları da ayrı bir güzellik oluşturacak.

Katılımcılarına bol bol müzik, eğlence ve unutamayacakları bir rock tatili vaadeden Zeytinli Rock Festivali, dopdolu festival programı ile bu yaza da damgasını vuracak.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: