Enrique Iglesias yine geliyor!

Pop müziğin asi romantiği Enrique Iglesias Sex & Love turnesi kapsamında 19 Ağustos'da tekrar geliyor Maçka Küçükçiftlik Parkına.

Haftanın öne çıkanları

Albümleri ile dünya ekseninde milyonlarca satan, Grammy Ödülleri ile özellikle genç kızların gözdesi Enrique'yi yine Küçükçiftlikparkı'nda 2012 yılının Ekim ayında güzel bir sonbahar akşamında izlemiştim. Işık oyunları hareketli şarkıları özellikle taktığı şapkaları ile sahnesi süperdi.Muhteşem sahne showları ile Unilife ve VolumeUp organizasyonuyla 19 Ağustos'da sahne alacak sanatçı 2015 yazının en özel konserlerinden birini yaşatacak. Enrique bugüne kadar aldığı yaklaşık 400 ödül ile adeta ödül rekortmeni bir sanatçı. Her ne kadar babası Julio Iglesias gibi meşhur olmasada o da müzik dünyasının özel isimlerinden biri.. Sahnede şarkıları yanında yarattığı atmosfer ile her performansında farklı konseptli showları ile dikkat çeken biri.

Geçen yıllarda çıkardığı "Tonight" şarkısı ve yakaladığı başarı ile Billboard listelerinde Michael Jackson'dan sonraki kral olarak tanındı.


20 yaşında çıkardığı ilk albümü "Enrique Iglesias" ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan Enqriue sadece İspanyolca şarkılardan oluşan bu albümüyle albüm çıktıktan üç hafta sonra Altın Plak kazandı.

Şimdilerde 2014 yılında çıkardığı yeni albümü Sex & Love ile dünya turnesinde olan sanatçı Jennifer Lopez, Kylie Minoque, Pitbull gibi sanatçılar ile yaptığı düetleri ile bu albümde adından epey söz ettiriyor. Albümün ses getiren single’ı "Bailando" müzik sıralamalarında 39 haftada birinci sırada kalarak rekor kırdı. Şarkı bu arada Iglesias’a 2014 yılında Latin Grammy Ödülleri’nde 3 ödül getirdi.

İstanbul konseri öncesi 13 Ağustos da İspanya da, 16 Ağustos da Monaco da, İstanbul sonrası 20 Ağustos da Lübnan da, 13-14 Eylül de Las Vegas da sahne alacak.

Bakalım 19 Ağustos geccesi Enrique Küçükçiftlikparkı'nda nasıl bir show yapacak? Şapkasını kim kapacak?
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: