Harbiye'de müzikli gecceler!

Yerli ve yabancı bir çok popüler ismin sahne alacağı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Konserleri Ramazan Bayramı sonrası başlıyor.

Haftanın öne çıkanları

Birbirinden popüler sanatçıların sahne alacağı İstanbul da yaz geccelerinin buluşma noktası Harbiye Açıkhava da Turkcell Yıldızlı Gecceler kapsamında Pera Event organizasyonuyla gerçekleşecek geccelerde sürpriz düetlerde olacak.

Yaz mevsiminin en güzel etkinliğidir İstanbul da Harbiye Açıkhava konserlerinde olmak, beğendiğin bir sanatçıyı orada izlemek, uzun zamandır göremediklerin ile karşılaşmak, konser arasında kaynatmak gibi, gelenektir konser öncesi Nişantaşı cafelerinde oturmak konser sonrası da Cahide'de gecceye devam etmek.

İşte yeni bir konser maratonu daha başlyor.. Harbiye de bu yıl sahnede 20.yılını kutlayacak olan Candan Erçetin aşk şarkıları, Fransızca şarkıları yanında alınayak yorumladığı Trakya türküleri ve sanat müziği şarkıları ile gönülleri feth edecek. 31 Temmuz da bu yaz Bodrum’u mesken edinen Hande Yener Sebastian Beach den Harbiyeye uzanıp şarkıları ile sevenlerini coşturacak. Ve 1 Ağustos da Sibel Can var Harbiye de şarkıları, cilvesi ve dansları ile doğum gününü kutlayacak aynı gecce ( 7 Ağustos da Çeşme Amfi Tiyatro da – 8 Ağustos da Bodrum Antik Tiyatro Sahnesinde ) Sibel Can bu konserinde yeni albümünde yer alacak Tarkan imzalı "Bir Parmak Bal" adlı şarkıyı ilk burada yorumlayacak.


Volkan Konak adeta müzik şölenini yaşatacak olan sanatçı Turkecell Yıldızlı Geccelere ayrı bir renk katacak. Her albümü ile alkış toplayan Ferhat Göçer de bu yıl sahnede Anjelika Akbar ile olacak. "Anadolu Aryaları" ile seyircinin kulaklarının pasını silecekler.

Ve "Aşk’a Dair Şarkılar" ile 8 Ağustos geccesi Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun, Kutsi ve Hüsnü Şenlendirici Harbiye Açıkhava Sahnesinde bambaşka bir sahnede olacaklar.


Pera Event’in düzenlediği Harbiye Açıkhava da Turkcell Yıldızlı Gecceler konserleri ile ilgili yorumlarım gelecek yazılarımda.

Konser takvimi;

28 Temmuz Zaz
29-30 Temmuz Candan Erçetin
31 Temmuz Hande Yener
01 Ağustos Sibel Can
02 Ağustos Maria Farantouri – Mikis Theodorakis Şarkıları
03 Ağustos Nil Karaibrahimgil
04 Ağustos Yalın
05 Ağustos Ferhat Göçer – Anjelika Akbar
06 Ağustos Volkan Konak
07 Ağustos Mustafa Ceceli
08 Ağustos Aşka Dair Şarkılar
09 Ağustos Marko Paşa Müzikali
10 Ağustos Bülent Ortaçgil-Birsen Tezer- Hüsnü
06 Ağustos Volkan Konak
07 Ağustos Mustafa Ceceli
08 Ağustos Aşka Dair Şarkılar
09 Ağustos Marko Paşa Müzikali
10 Ağustos Bülent Ortaçgil-Birsen Tezer- Hüsnü Arkan
11 Ağustos Goran Bregoviç
12 Ağustos Yasemin Levy- Halil Sezai
13 Ağustos Funda Arar
14 Ağustos Sertab Erener
15 Ağustos Göksel
16 Ağustos Murat Dalkılıç
05 Eylül İlhan İrem


Bu arada eğlence merkezi Bodrum'da da Ramazan Bayramı ile bir birlikte eğlenceli gecceler başlıyor. Yalıkavak da Albüm Bar açılıyor arefe geccesi ve sahnede Ayşe Hatun Önal Dj kabininde Emrah Ekiz olacak. Bayramın 1 geccesi Bodrum merkezde B&B sahnesinde Ömür Gedik, bayramın 2. geccesi Halikarnas'da Gülşen sahne alırken Türbükü Sahne de 17 Temmuz da Serdar Ortaç, 18 Temmuz da Hakan Altun, 19 Temmuz da Demet Akalın sahnede, Yalıkavak da Cenk Eren sahnesine başlarken 25 Temmuz da Bodrum Marina Yatch Club de Ferhat Göçer sahne alacak.


Meşhur Bodrum Antik Konserlerinde 17 Temmuz da Volkan Konak, 18 Temmuz da Duman , 19 Temmuz da Berkay, 25 Temmuz da Nilüfer, 01 Ağustos da Funda Arar, 08 Ağustos da Sibel Can, 15 Ağustos da Sıla, 22 Ağustos da Teoman ve 29 Ağustos da Sezen Aksu konserleri olacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: