Özge Uzun ile "Hayat Başlasın" Lifetime'de…

A+E Networks’ün yayın yaptığı ülkeler arasındaki ilk şifresiz kanalı olan Lifetime, 26 Nisan’da Türkiye’de yayın hayatına başlıyor.

Haftanın öne çıkanları

Lifetime, orijinal programlardan sabah programlarına kadar geniş bir yelpazede yayın yapacak

Lifetime Türkiye’de sevilen spiker Özge Uzun’un sunacağı renkli bir talk show her sabah izleyicilerle buluşacak. Programda Özge Uzun ve uzman konuklar; güzellik, yemek, moda, popüler kültür, sosyal medya, sağlık, çocuk bakımı, müzik ve sinema gibi kadınların yakınlık duyduğu birçok konuyu işleyecek Özge Uzun 26 Nisan sabahı saat 10.00 da başlayacağı ‘’ Hayat Başlasın ‘’ adlı programına ilk gün konukları olarak Çağla Şıkel, Ender Saraçoğlu ve Cengiz Abazoğlu’nu davet ediyor.

Sunumunu ve ekranda duruşunu her zaman beğendiğim Özge Uzun çıkardığı ‘’ Sizin Hiç Maviniz Var Mı? kitabıyla çok ses getirince bende yayın öncesi birkaç soru sormak istedim ;CU) Kitabınız yayınlandıktan sonra çevrenizin size karşı yaklaşımı nasıl oldu?

ÖU) Zaten bir kitap yazdığımı biliyorlardı ama içeriğini bilmiyorlardı. Merakla okudular,Şimdiye kadar kimse ile paylaşmadığım duygularım var bu kitap da, O yüzden şaşkınlıkla sonra sevgi ile sarıldılar.

CU) İlk Kitabınız "Sizin Hiç Maviniz Var Mı?" üzerine ikinci bir kitap yazacakmısınız?

ÖU) Şu an yazım aşamasındayım, Bir aksilik olmazsa 2016 Ekim ve Kasım aylarında çıkacak.

CU) 26 Nisan da Lifetime kanalında yeni bir hayata başlıyorsunuz, nasıl bir kanal, nasıl bir program olacak?

ÖU) Lifetime 105 ülkede 11 dilde yayın yapan dünyanın en sevilen kadın kanalı. İlk defa Türkiye’de şifresiz ve ücretsiz açık kanal olarak yayına geçiyor. Şimdi de Türkiye de kadınların ,çocukların ve tabii erkeklerin en sevdiği kanal olmaya adayız. Ben Lifetime kanalları içinde ilk defa canlı yayında izleyicinin karşısında olacağım. Hafta içi hergün saat 10.00 da "Hayat Başlasın" diyeceğiz. Her gün Uzm .Klinik Psikolog Yasemin Meriç Kazdal da yorumları ile bize eşlik edecek. Burak Elçi Orkestrası bizi programda coşturacak. Kahraman kadınların hayatları ekrana gelecek programda. Aslında bir Talk Show formatı, bir de muhteşem bir stüdyomuz var ,merakla bekleyin, biz çok heyecanlıyız.

CU) Özge Uzun’un bundan sonraki hayalleri nedir?

ÖU) Evlatlarımın mutlu olması tabi ki, "Hayat Başlasın" programının büyük kitlelere ulaşıp kadınların en nefes alığı yayın olması en büyük hayalim. Ve elbette koşulsuz mutluluk.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: