Zeytinli Rock tadında festival!

Geçen yıl toplam 100.000'den fazla müzikseveri buluşturarak izleyici rekoru kırmayı başaran Zeytinli Rock Festivali, bu yıl 24-28 Ağustos tarihleri arasında yine Balıkesir Dalyan Sahili'nde gerçekleşecek.

Haftanın öne çıkanları

Milyon yapım tarafından Umut Kuzey genel koordinatörlüğündeorganizasyonu yapılan 'deniz, kum, güneş ve rock müzik' sloganı ile yola çıkan Zeytinli Rock Festivali, geçtiğimiz senenin kadrosunun da üzerine çıkarak, yine rock ve alternatif müzik dünyasının en iyi sanatçı ve gruplarını bir araya getiriyor.

Zeytinli Rock Festivali'ne bu yıl yerli rock gruplarının yanı sıra bu kez Rockstar Keşif sahnesinde Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Almanya ve Kıbrıs'tan da amatör,profesyonel gruplar ve izleyiciler katılacak.Ana sahne dışında, aylar süren titiz çalışma ve önemli bir jüri ile beraber şehir şehir gezilerek belirlenen 'yüzdeyüzmüzik ekspres' elemelerinin kazananları da Rockstar Keşif Sahnesi'nde izleyici ile buluşacak. Milyon Yapım tarafından Akçay sahilinde Edremit Belediyesi desteğiyle ve Kralpop tv medya sponsorluğunda; 100% Music ve Rockstar katkılarıyla gerçekleşecek Zeytinli Rock Festivali'ne bu yıl yine yoğun bir katılım bekleniyor. Daha evvel 25 Ağustos tarihinde başlaması tasarlanan Zeytinli Rock Festivali gelen yoğun talep dolayısıyla 24 Ağustos da başlama kararı aldı, haliyle festival bir gün daha uzadı.

Katılımcılarına bol bol müzik, eğlence ve unutamayacakları bir rock tatili vaadeden Zeytinli Rock Festivali'nde 4 gün boyunca sahne alması kesinleşen isimler şöyle sıralanıyor: Selda Bağcan, Bülent Ortaçgil, Duman, Şebnem Ferah, Athena, Pentagram, Teoman, Mor ve Ötesi, maNga, Hayko Cepkin, Feridun Düzağaç, Moğollar, Kurtulan Ekspres,
Model, Kurban, Cem Adrian, Ceylan Ertem, Umut Kuzey,İskender Paydaş, Ceza, Zakkum, Baba Zula, Büyük Ev Ablukada Fırtınayt, Metin Türkcan, The Ringo Jets, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Adamlar, Blacktooth, Marsis, Deniz Tekin, Piiz, Gecce, Fethi Okutan, Serkan Ferat, Seher Ahmetzade.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: