Bayram ufukta gün bitincedir

Bayram rabbime şükredişimizdir ülkeme ve tüm İslam alemine hayırlara vesile olmasını diliyorum..

Hayattan

Aslında Bayram Ramazan ayını sağlıkla yaşadığımız için yaradana şükredişimizdir..Tekrarını nasip eder inşallah; Düşünüyorum da bizlere bayram sevincini yaşatan ne güzellikler yaşanmışlıklar vardır hayatımızda... Kimimize bayram ufukta gün bitincedir..

İçimizde yaşadığımız acıları geccenin karanlığıyla paylaşırız paylaşmakta bayramdır sağlıkla uyanmak bayramdır. Aslında ne kadar çok bayram sevincini yaşadığımız anlar var.. Yüce mevlana ne demiş;

“Hayattan aldığın en büyük nasip sevdiklerinle mutlu olduğun anlardır” sevdiklerimizle olmak , Sağlıklı bir ömür sürmek, elden ayaktan düşmemek, kimseye muhtaç olmadan yaşamak , küsken barışmak, ayrıyken kavuşmak kendimizle barışık olmakta bayramdır..müjdeli bir haber alınca da bayram sevincini yaşarız ..şerefli onurlu bir ömür sürmekte bayramdır, kıymet bilmeyi , vefayı , dostluğu , kardeşliği , en önemlisi iyi bir insan olmayı öğrenirsek her günümüz bayramdır..

Sevgiyle kalın benim canlarım... Her gününüzü bayram sevinciyle yaşayın kalbinizden sevgi bedeninizden sağlık, yaşamınızdan mutluluk eksik olmasın...Sevgiler❤️
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: