Bu kutlamalar bitmeden bu kısıtlamalar bitmez!

Beşiktaş'ın bu büyük başarısını, tüm kalbimle kutluyorum... Ama yayınlanmış bir genelge var verilecek ceza hiç umurlarında değil.. Coşkularını sokaklarda değil yüreklerinde yaşamalıydılar! Bunu yapanlar ne çaresizlik içindeki esnafı; ne işsizlikten intihar edenleri düşündüklerini söylemesinler..

Hayattan

Aldıkları vebali düşünsünler kuralları dinlemez olan sorumsuzlar yüzünden biz daha çok eve tıkılıp kalırız.. Covid-19'da Türkiye'ye yerleşir çünkü "virüse ne olur gitme" der gibi davranan düşüncesizler var...

Yazıklar olsun öyle bir canınız yanar ki sevinciniz kursağınız da kalır... Kendinize gelin, yeter artık yazmaktan yoruldum...

Belki içinizden bana kızanlar olacak ama doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar! Bunaldım, bıktım, sıkıldım, diyerek sokaklara fırlayanlar sizlerin yüzünden başa dönülüyor ağır bedellere sebep oluyorsunuz kendinizi düşünmüyorsanız temas ettiğiniz insanları düşünerek dikkat etmek zorundasınız. Keşkeleriniz pişmanlığa dönüşmesin.. Kendinize gelin!


Ülkenize ve zarar verdiğinizi düşünün.. Bırakın bu zor günlerde kutlamaları! Bilinçli davranarak güzel ve sağlıklı günlerimizi kutlayalım..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: