Kestiğin parmak çok acıtıyor adalet!

Yazıklar olsun evet yazıklar olsun! Batsın bu dünya daha adil bir dünya için batsın bu dünya!

Hayattan

Orhan Gencebay nasıl isyan etmiş.. Ne kadar haklı değil mi?

Son sözü söyleyen hakim yazıklar olsun!

Kadir pırıl pırıl bir öğrenci iyiliğinin, vurdum duymaz olmamasının, bana ne dememesinin, kurbanı oluyor... Her türlü sapıklığı yapan gençleri fuhuşa sürükleyen, küçücük çocuklara tecavüze yeltenenler dışarda! Kadir hapiste! Olmadı bu olmadı. Böyle adalet olmaz, karar bu olmamalıydı.

Suçunun adı da "Kasten adam öldürmek." Gülerim bu kararı verenlere bir kadının canını kurtardı... Keşke karışmasaydı o kadın da tehdit edildiği için Kadir’in aleyhine ifade verdi.. Kadir’in insanlığını hak etmedi. Keşke bana ne deyip yürüseydi de nankör kişi hak ettiğini yaşasaydı. Benim rahmetli annem "hep iyilik garip yavrum" derdi ne kadar haklıymış. Kadir ne yazık ki acı gerçeklerin sembolü olacakmış. Şimdi soruyorum adalet bu mu? İnsanlık bu mu?

Bu kararı veren yüce makam lütfen elinizi vicdanınıza koyun. Adaletin terazisi şaşmamalı. Yoksa ilahi adalet tecelli eder masumlara katil damgası vurulamaz. “Kestiğin parmak çok acıtıyor adalet”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: