Sahip çıkmayacaksan neden doğurdun?

Her gün küçücük ana kucağında olması gerekirken sorumsuzca sokağa bırakılan, kaybolan, dünyadan bir haber olan bu bebelere günlerce yüreklerimiz sızlayarak sağ bulunması için dua eder olduk...

Hayattan

Ama sonuç hep aynı, ölüm haberlerini alıyoruz. Cinayet ya da tecavüz...

Bizim yüreklerimiz yanıyor yanıyor da onları dünyaya getiren sorumsuz anneler babalar gaflete düşmeyin, asıl suçlu sizsiniz! Küçücük bir çocuğun sokakta işi ne? Sahip çıkamayacaksan, bakamayacaksan neden doğurdun?

Soruyorum bu sorumsuz anne babaların içleri acıyor mu? Yazıklar olsun size bu canavarlara fırsat verdiğiniz için!

Evladına sahip çıkmayan kadın, anne olamaz. Anne demek şefkat demek, yavrusunu gözünden sakınmak demek, doğurup sokağa atmak demek değil! Analık vasfından uzak olanlar bu bebeler dünyaya yaşamak için geldiler. Onlar doğmayı istemediler, siz sebep oldunuz. Kanınızın son damlasına kadar korumanız gerekmiyor mu?

Aksi halde doğurmayın....

Siz doğurmak için doğuran sorumsuz anneler anne olun, yavrunuzu gözünüzden sakının. Günah değil mi bu minicik bedenlere? Nasıl can veriyorlar, nasıl bir vahşeti yaşıyorlar, öldürülüyorlar mı, tecavüze mi uğruyorlar, korkudan mı ölüyorlar... Düşünmek bile istemiyorum. İnsanoğlunun ne kadar acımasız bir yaratık olabileceğini öğrenmek, anlamak için o kadar küçükler ki... Evladına sahip çıkamayanlar doğurmayın kardeşim! Belli ki doğmadıklarında sizsiz daha güvende olacaklar!!!!!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: