11 EYLÜL'DE KANAL 1'DE BULUŞALIM

Kenan Erçetingöz

"Maskaralığa alet olan ünlü sanatçıların durumuna çok üzülüyorum" dedim, meğerse Ümit Besen bu sarışın ikizler yüzünden isilik olmuş!

İki kardeşin hareketlerinden sıkılan Besen, arkadaşlarına vücudunu gösterip "Bu yarışma bana isilik döktürdü" demiş!

Acaba Müslüm Gürses ile Özdemir Erdoğan'ın durumu ne? Onlar da zona çıkarmasın sakın!

Yeni yayın dönemi başlıyor.. İnşallah bizde 11 Eylül'de bomba gibi yepyeni "Yüz Yüze" programıyla Kanal 1 ekranlarında olacağız efendim..

Her zaman olduğu gibi Perşembe akşamları canlı yayın "Yüz Yüze" ile sanatçıların gerçek yüzlerini (doğru-yanlış) ortaya çıkartmaya devam edeceğiz.

Hiç unutmam Teoman ve Tuba Ünsal'la yaptığım programlardan sonra anneleri aradı ve "Çocuğumu ben bile böyle tanımıyordum. Çok teşekkür ederim. Harika yönlerini ortaya çıkarttınız" demişlerdi.

Kısmet olursa bu Esra ve Ceyda kardeşleri de "Yüz Yüze"ye almak istiyorum.. Eminim ki, görünenin dışında onların yaşamlarında da kimbilir neler vardır neler?

Aslında en çok yapmak istediğim program "hayat hikayeleri" programı.. Yaz tatili sırasında o kadar çok enteresan insanlarla tanıştım ki, hepsinin hikayesi film olacak şekilde değişik ve ilginç..

Yasak ilişkiden doğan çocuğunu annesinden saklayan, çocuğunu büyütmek ve ona bakıcı tutmak için tele-kızlık yapandan tutun, beş kuruşu olmamasına rağmen kendini aşiret çocuğu gibi tanıtıp tezgah kuran ve yiyip-içip kaçan üçkağıtçısına kadar..

Herkesin farklı bir dünyası var..

* Kız Bodrum'da annesiyle yaşıyor.. Anne, kızı bir club'da dansçı biliyor.. Kızın 3 yaşında bir çocuğu var. Baba kaçıp gitmiş. Çocuk başka bir evde bakıcıda kalıyor. Kız ara sıra gidip çocuğunu görüyor. Bakıcıya para verebilmek ve çocuğuna bakabilmek için telekızlık yapıyor.. Tabii nereye kadar bu böyle gidecek kimse bilmiyor..

* Çocuk ufak-tefek bir şey.. Ama öyle bir havası var ki, sanırsınız Türkiye'nin en zengin adamının oğlu... Herkesle samimi, zengin masalar, kızlar, arabalar vs.. Herkese "emrim başım üstüne ağabey" diyor, herkesle ilgileniyor, ağırlamaya çalışıyor ve her kaldığı otele imza atıyor.. İstanbul'dan kızlar getirtiyor, yediriyor, içiriyor, oda açtırıyor ve imza atıyor.. Sonuç; Ortadan kaybolduktan sonra kimliği bile sahte çıkıyor.. Şu anda kimbilir nerede, kimleri oyuna getiriyordur. Nereye kadar belli değil..

İşte böyle hikayeler.. O kadar çok ki..

Çok istiyorum böyle ilginç hikayelerle ilgili bir televizyon programı yapmayı.. İnşallah yakında onu da yapar ve tüm bu hikayeleri bütün çıplaklığıyla ekrana taşırız..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: