AJDA-HÜLYA, KENAN-KIVANÇ!

Kenan Erçetingöz

Cenazede konuşulan tek konu, Ajda Pekkan’ın gelip gelmeyeceğiydi..

Aslında konuşulmuyordu, dedikodu yapılıyordu!

-Ajda Pekkan rüyasında bile göremezdi Olimpia’yı..
-Erkan Özerman’ın çok emeği var, gelmeliydi cenazeye..

Daha bir çok dedikodu yapıldı.. “Best modellerin de gelmesi lazımdı” dediler.. Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ..

Hatta hatta Bülent Ersoy bile olmalıydı Erkan Özerman’ın annesinin cenazesinde diyenler de oldu..

Tüm bunlar konuşulurken Ajda Pekkan çoktan gelmişti zaten.. Başında eşarbıyla Oya Germen’le birlikte ağacın altındaydı..

Bakmayın siz Hıncal Uluç’un “Ajda-Hülya” karşılaştırmasında dediklerine!

Ajda Pekkan, çok vefalıdır ama kendisine vefalı olanlara vefalıdır. Kazık atanlara, arkasından iş çevirenlere, iyi niyetini suistimal edenlere değil.. Dünyanın en iyi, en ince ruhuna sahip kadınıdır o..

Ne zaman ararsanız bulursunuz, kaçmaz, kıvırmaz, oynamaz! Dobradır, direkt söyler, elinden geldiğince de her şeyi kabul eder..

“Ajda mı, Hülya mı?” demek, onları aynı kefeye koyup tartmak bile yanlış. Öyle bir terazi olduğunu sanmıyorum.. Sadece Ajda Pekkan gibi bir kadının bu ülkede çok daha iyi yerlerde, çok daha saygın bir şekilde anılması gerektiğine inanıyorum.

Kenan İmirzalıoğlu da merdivenlerin yanında duruyordu Teşvikiye Camii’nde.. Gözleri film karelerinde ki gibi yaşlıydı..

Erkan Ağabeyine öyle bir sarıldı ki, anlatamam.. Çok içtenti. Son yılların en iyi aktörü bence.. Kabadayı’daki rolünü bir kez daha kutluyorum.. Harika bir iş çıkarmış Kenan..

Bence İmirzalıoğlu, son yıllarda ortaya çıkan en sağlam karakter oyuncusu.. Geleceği çok parlak ve kalıcı.. Hem oyunculuğunu, hem de Erkan Özerman’a gösterdiği vefayı tebrik ediyorum.

Kıvanç Tatlıtuğ yoktu tabi ki! Erkan Ağabeyi ile mahkemelikti son menajerlik konularından dolayı.

Gelmemişti! Ama bence gelmeliydi.. Cenazeler küslük yeri değil, ticari ortam değil, hesap-kitap yapılacak yerler değil. Son görev.. Gelmeliydi ve o da tıpkı Kenan İmirzalıoğlu gibi Erkan Özerman’a sarılmalıydı!

Gözlerim Bülent Ersoy’u aradı ama yoktu! Gelmemişti. Hava olsun, ismim yazılsın, en önde dursun diye yapılan çelenklere baktım, onlarda da yoktu Bülent Ersoy!

Nükhet Duru vardı.. Garo Mafyan ve eşi vardı. Asım Ekren bile vardı.. Asım, "İstanbul Gelişim’den ayrıldım, dağıldık” diyordu, Garo’ya sordum “ne alakası var, biz bu akşam çalıyoruz. Asım’ın başka işi var” diyordu..

Nöri Kantar vardı.. Tekin Akmansoy.. Vefalı adam..

Türker İnanoğlu vardı. En vefalı dost bence..

Mustafa Oğuz ve eşi vardı.. Canan Yaka – Ergin Tanca, Yıldırım Mayruk, Ayşe Azizoğlu, Feza Fırat ve kızı Başak, Sibel Turnagöl, Ayşegül Aldinç, Neslihan Yargıcı, Ertekin, Hayko, Şenay Akay, Engin Koç, Yusuf Azuz, Günay’ın ortağı Vahit vardı..

Bülent Ersoy ve Kıvanç Tatlıtuğ yoktu!

Allah günahlarını affetsin..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: