Ajda Pekkan son nefesine kadar sahnede olacak!

“Ajda Pekkan sahneleri bırakıyor” diye delinin biri kuyuya bir taş attı, gerisi malum işte! Bizde de ne çok deli var kardeşim! Ve de bu delileri adam yerine koyan ne çokmuş ya!

Kenan Erçetingöz

hurriyet.com gibi bir site bile bu haberi kullandı! Ajda Pekkan’a telefon açmayı zahmet etmeden hem de!

Sonra Ajda Pekkan bir açıklama yaptı, “sahneleri bırakmadım, tam tersine konserlerim, albüm çalışmalarım var vs vs vs” diye..

Ajda Pekkan sahneleri neden bıraksın? Bence en iyi diye geçinen genç şarkıcılardan çok daha iyi performans sergiliyor sahnelerde. Bir konser öncesi koşu bandında bir saat sarf ettiği eforu gördüğüm için söylüyorum bunları. Seyircisine duyduğu saygıyı bildiğim için söylüyorum bunları.

Bir Ajda Pekkan kolay olunmuyor ama maalesef bizler değerlerimizi hemen batırmak için çok uğraşıyoruz!

Bir zamanlar Zeki Müren içinde aynı dedikoduları çıkartıp yıpratmaya çalıştılar ama rahmetli Zeki Müren, TV çekimi sırasında şarkı söylerken vefat etti. Ve bu en çok istediği şeydi.

Lütfen artık değerlerimize yaşarken saygı duyalım, yıpratmayalım, teşvik edelim. Benim tanıdığım Ajda Pekkan da son nefesine kadar sahnelerde olacaktır. Bu onun yaşama sevinci, hayat kaynağıdır..

Bu arada müzik şirketi DMC Samsun Demir’e de bir tavsiyede bulunacağım;

“Ajda Pekkan müziği bırakıyor” haberinden sonra, DMC instagram'dan Ajda hanımla ilgili konser, albüm paylaşımları yapmaya başladı! Keşke bunu haber çıkmadan yapsaydınız!

Ajda Pekkan gibi çok önemli bir yorumcunun sosyal medya hesaplarını profesyonelce yürütecek bir ekip oluşturmanız ve sürekli güncel bilgilendirme yapmanız gerekiyor. Çünkü Ajda Pekkan bunu hak ediyor..

Bunlarda ilginizi çekebilir: