ANGELINA&ACUN, ÖMÜR GEDİK’İ NASIL GERDİ!

Kenan Erçetingöz

Son günlerin olay adamı Acun Ilıcalı, Angelina Jolie ile röportaj yaptı, ortalık karıştı!

Karıştıran da Ömür Gedik! Twitter'da yeri göğü inletiyor, “neden ben gitmedim” diyor, kıskançlık yapıyor!

Oysa Ömür Gedik-Ferhat Göçer ikilisiyle Pinema Film'in sahibi Pamir-Seda Demirtaş çifti çok iyi aile dostlarıydı. Yedikleri-içtikleri ayrı gitmezdi. Çocukları bile aynı evlerde oynardı. En son hepsini Şamdan'da görmüştüm, acayip eğleniyorlardı!

Ama ne olduysa oldu araya Angelina ile Acun girdi! Ömür Gedik “Burada en iyi film eleştirmeni varken, ne diye Acun'u götürdünüz?” dedi ve dostluklar biranda kavgaya dönüşüverdi!

Allah ne büyük..

Benim 30 yıllık dostum olan Pamir Demirtaş beni de New York'taki film galasına çağırdı. “Angelina ile kırmızı halıda beraber yürüyeceksin gel mutlaka” dedi.

Ama daha önceden Manchester United-Valencia maçına sözüm vardı ve Manchester'a gittim.

İyi ki Angelina'ya gitmemişim! Yoksa Ömür Gedik'in tweet'lerinden bende nasibimi alacaktım!

Allah korusun! Ben kadınların hışmından korkarım! Baksanıza Ömür Gedik hemen “Turist filmini hiç beğenmedim” diye yazmaya başlamış bile.. Ama Acun yerine Ömür Gedik gitseydi, “Turist” en güzel film olacaktı!

Ay ay, aman iyi olmuş New York'a gitmediğim. Ben Manchester'da çok mutluydum.

Habertürk'den Güntay Şimşek'le beraber gittik, keyifli bir maç izledik geldik.

Bildiğiniz gibi THY Manchester United futbol takıma sponsor oldu ve THY'nin özel lojasında izledik maçı.. Ertesi akşam da yine stadın içindeki balo salonunda THY'nin yılbaşı yemeğine katıldık. Tuncay Şanlı da vardı yemekte, bol bol sohbet ettik..

THY artık bir dünya markası olma yolunda ilerliyor.. Manchester'a gidince bunu fark etim. THY personeli havaalanından itibaren el üstünde tutuluyor, ayrıcalıklı insan muamelesi görüyor.

Hele hele Manchester stadındaki havamıza diyecek yoktu.. Sanki Manchester'ın ortağı gibiydik, herkes bizimle ilgilendi, locamızda muhteşem yemekler yedik..

İşin detaylarını pazartesi yazacağım ama hemen ön bilgi vereyim..

THY, Manchester'a özel hostesler ayarlamış. Yani hep aynı hostesler Manchester uçuşlarında ve davetlerde görev yapıyordu. Valla ilk defa böyle bir uygulama gördüm. Hostes kızlar manken gibiydiler.. THY'nin yılbaşı yemeğinde hostes kızlar kıyafetleriyle konukları karşıladılar, ibriklerle gül suyu dağıttılar..

Anlatacağım, merak etmeyin.. Manchester gümrüğünde ibriklerin ve gül suyunun başına gelenleri anlatacağım. Tüm detayları ve resimleri pazartesi günü sayfamda bulacaksınız.

Bunlarda ilginizi çekebilir: