ARDA – ERMAN OLAYININ PERDE ARKASI!

Kenan Erçetingöz

* Arda, neden “hedef” gösterdi?

* Raconda “hedef” ne demek?“Arda-Erman olayı”nda dün akşam Telegol canlı yayında çok ilginç olaylar yaşandı!

İlk yazım köşemde duruyor.. Orada olayın tüm perde arkası var. Okumanızda fayda var..

Bu yazacaklarım ise, itiraflar ve “hedef” gösterilme durumları?

Dün akşam ki canlı yayında Erman Toroğlu, başını öne eğerek bir konuşma yaptı. Dura dura yaptı konuşmasını. Daha etkili olması içindi bu tarz..

“Hedef gösterildim” dedi..

“Spor camiasından çok etkili ve çok sevdiğim bir ağır abimle konuştum, Arda birinci sırada Gökmen'i ve ikinci sırada beni hedef göstermiş” dedi Erman Hoca..

Seyirciler bilmeyebilir.. Bu alemde “hedef” göstermek, vurulmak demektir..

Yani şeref, onur ve namusuyla oynandığını hisseden ünlü ve çevreli birileri bu tip durumlarda araya dostlar sokarak “hedef” gösterirler ve “biletini kesin” derler..

Erman Hoca, “hedef” konusunda acıklı konuştu.. “Birinci sırada Gökmen Özdanak var” dedi.. “Ben ikinci sıradayım. Bir de Posta gazetesi var” diye ekledi.

“Yarın öbür gün vurulursam ne olacak, beni kim koruyacak? Bir tek savcılar” dedi bağıra bağıra..

Bu konuşmadan sonra daha önce ayağından vurulan Ahmet Çakar, “Ben tecrübeliyim, sizi korumam altına aldım, korkmayın” diye seslendi.

Raconda herşey olur ama namus konusu olmaz.. Alem böyledir.. Para-pul, sahtekarlık vs.. halledilir konulardır ama işin içine namus girerse işte orada racon devreye girer!

Arda Turan da sanıyorum, nişanlısıyla fotoğrafının basılıp, “fazla seksten sakatlandı” manşetlerine ve bu olayı ilk başlatanlara delirdi ve “hedef” gösterdi.. Tabii bu hedef gösterme olayını Erman Hoca canlı yayında kendi söyledi.

Bunu söylemesinin sebebi de, “bak Ardacım ben böyle birşey duydum, haberim var yaptıklarından” demekti. Ayrıca savcılara da seslenmek ve uyarmaktı.

Gökmen Özdanak da, “ben nerden çıktım ya, iş Erman'dan bana döndü” diye çıkıştı.. “Ben bu seks olayını Takvim gazetesinde gördüm, oradan söyledim” dedi. Serhat Ulueren'de bu açıklama üstüne teyid etme adına “içtenlikle mi söylüyorsunuz?” dedi..

Ahmet Çakar Hoca ise dün akşam melek gibiydi.. Hep kendi yaptığı hatalardan bahsetti, “bizde ağzımızdan çıkanı duymalıyız” dedi ve bir çok örnek verdi, günah çıkarttı ama Erman Hoca hala nuh dedi peygamber demedi, “ben bütün söylediklerimin arkasındayım arkadaş” diye raconu devam ettirdi!

Bu alemde bir de şöyle bir şey vardır. Ezik durursan ezerler.. Ama Erman Hoca'nın karıştırdığı canlı yayında olması. Orayı atlıyor, sanki kahvede konuşur gibi konuşuyor. İşte bu raconda yok!

Sonuçta, durum gergin.. Bakalım önümüzdeki günler nelere gebe olacak, hep beraber göreceğiz..

Bunlarda ilginizi çekebilir: