ARDA-İZZET ÇAPA KAVGASI!

25 Haziran’da dükkanı açacağız dedik, geldik açtık... New York, Miami, Bahama Adaları derken günler geçip gitti ve ülkemize döndük.

Kenan Erçetingöz

Sabredin, hepsini yazacağım; dünyanın güzelliklerini, medeniyetini, yemeklerini anlatacağım. Sabredin…

Öncelikle, Moğolistan'a bile direkt sefer koyan THY’nin, Miami'ye neden direkt uçmadığını çok merak ediyorum doğrusu. Yıllar önce uçardı, sonra bir sorun oldu ve Miami direkt uçuşları iptal oldu. Hala da direkt uçuş yok. Bu sebeple British Airways ve Lufthansa'ya kaptırıyor yolcularını THY... Çok yazık oluyor…

THY'nin İstanbul-Miami uçuşlarının ne zaman başlayacağını çok merak ediyorum ve basın müşaviri Ali Genç'ten konuyla ilgili bir cevap bekliyorum.

Evet, 20 gün internetsiz, gazetesiz gezdik durduk, kafa boşalttık. İstanbul’a iner inmez ise yine birbirinden ilginç magazin haberleriyle karşılaştık.

Magazinin baş konusu; selülitler!

Gülben Ergen, Deniz Seki… Uğur Yücel de göbekli erkek kontenjanından haber olmuş.

Gülben Ergen malum, 3 çocuk anası... Bahanesi var nasıl olsa, Gülben'e bir şey olmaz..

Deniz'e üzüldüm. "Deniz anası" yazmışlar, olmamış! Ayıp etmiş Memet Güler (Habertürk Magazin Müdürü)...

Resimler kötü ama ne olursa olsun o başlık yakışmamış bence.. Deniz'in derdi uyuşturucu davasıyla başından aşmış zaten… Bir de bu resimler, üstüne de "Deniz Anası" başlığı ağır olmuş, kötü olmuş... Habertürk acilen Deniz Seki'nin gönlünü almalı...

Bu arada son dakika haberi olarak da Arda Turan, İzzet Çapa'yı tehdit etmiş!

Hemen İzzet Çapa'yı aradım ve durumu sordum. Olay şuymuş…

Twitter'da yazılar yazan Pucca şöyle bir tweet atmış; "Arda Turan ile Sinem Kobal nasıl evleniyor yahu? Dün adamı resmen başka kızın çekirdeğini reçel yaparken gördüm mekanın ortasında"

Habertürk yazarı olan İzzet Çapa da bunu gazeteye taşımış, Arda da öğrenince İzzet'i tehdit etmiş!

İzzet Çapa'yı arayan Arda "Hadi bakalım, bundan sonra ben de seninle uğraşacağım" diye tehdit etmiş! Arda, mafyacılık oynamış yani!

Miami, Bahamalar’dan sonraki konuya bakın Allah aşkına!

Araştırdım, mekan Çeşme Marrakech'miş.. Bu olayı o gecce mekanda olan çoğu insan görmüş zaten. Benim anlamadığım, Arda başka kızlarla, umuma açık bir yerde neden bu kadar oynaşıyor? Kız ortak tanıdıkmış vs vs... Ne olursa olsun, evlenme yolunda olan Arda'nın artık daha olgun olması lazım.. Daha dikkatli olması lazım. Özellikle malum "futbolcu-mafya" ilişkileri ortadayken konuşmalarına dikkat etmesi lazım.

Yakında evlenecekmiş, Başbakan da şahidi olacakmış. Allah mesut etsin, bir yastıkta eskitsin. Ne gerek var "reçele", ne gerek var tehdide?

Ya aklıma takıldı; bu Twitter’da yazanlar bu kelimeleri nereden buluyorlar acaba?

"Kızın çekirdeğini reçel yapmak..."

Allah Allah… Kırk yıl düşünsem aklıma gelmez böyle bir cümle!

... derken, gazetenin birinde ilan gördüm... Aynen şöyle yazıyor:

Eyfel Kulesi neden demirdendir?

Fransa'da bonfile et satılmadığından, elde kalan mangal, ızgara ve tavaları değerlendirmek için...

* * *

Çok yaratıcı bir milletiz vesselam!

Bunlarda ilginizi çekebilir: