ARTO, ŞENAY AKAY, GRANT'S!

Kenan Erçetingöz

Deniz Akkaya mankenliği bırakınca, Güzide Duran Amerika’ya gidince, Ebru Şallı hamile kalınca, ortalık Şenay Akay’a kaldı. Bakıyorumda her yerde Şenay Akay var. Hatta 'Hamurişi Güzeli' bile seçilmiş kız! Böyle giderse üç ay sonra hiçbir firma Şenay Akay’ı çağırmayacak veya ürününde kullanmayacak! Çünkü kendisini, vücudunu ve yüzünü çok yıpratıyor!

Önceki gecce Grant’s viskilerinin tanıtım daveti için The Ritz Carlton’daydık. Çok kalabalık bir davet oldu. Kokteyl-prolanje hazırlanan davette, tango dansları, Gizem Özdilli şov ve Fatih Erkoç sahne aldı. Aslında Grant’s viskileri 10 yılı aşkın bir süredir ülkemizde satılıyormuş ama bu sene atak yapmaya karar vermiş. Feza Fırat organizasyonunda hazırlanan geccede kimi ararsanız vardı. Cumartesi geccesi Muazzez Abacı ile Adnan Şenses’i kulübünde çıkaracak olan Günay da babalık heyecanını yaşıyordu. Kendinden 22 yaş küçük eşinin hamileliği 7’nci ayına girmiş. Kız çocukları olacakmış ve adını da Ahucan koyacaklarmış. Günay çok mutluydu. O yaşta benimde çocuğum olsa bende mutlu olurum. Vallahi bravo Günay’a.. Allah analı-babalı büyütsün.

Grant’s viskilerinin geccesinde oturma grubu minderli rahat köşelerden oluşuyordu. Kırmızı, mini minnacık etekli hostes kızlar çok hoştu. En çok alkışı da Fatih Erkoç’un orkestrasında şarkı söyleyen Rüştü Asyalı’nın kızı, neydi adı, hay Allah. Hani 'Hayat Bilgisi' dizisinde oynayan kız. Bak şimdi kızın adını unuttum. Hah, buldum Yıldız Asyalı. Harika şarkı söylüyor kız. Yakında kaset de çıkaracakmış. Vallahi bu kız tutar. Millet gecce yarısına kadar dans etti, sonunda müziği bitirmek zorunda kaldılar.

Davette, bir ara canlı Tükçe müzik işini bırakan Necdet Göral’la sohbet ettik. Serdar Ortaç’lı Polo 13, LaScala gecce kulübü olmuş. Gecce kulüpleri ard arda açılmaya başladı. Ritz Otel’deki davetten sonra, Redroom’a indik. Acayip rahat ediyorum Redroom’da.. Başka bir kulüp, başka bir İstanbul gibi.. Kaliteli, modern, temiz ve müthiş güzel müzik yapıyorlar. Daha bir ay olmadı Redroom açılalı ama sanıyorum bu senenin en ‘in’ mekanlarından biri olacak.

Redroom’dan sonra ısrar ettiler, Arto’ya gittik. Ne zamandır Türkçe müzik yapan bir mekana gitmemiştim. Levent’teki Club Türk’e girdiğimizde fazla kalabalık değildi ama Arto sahneye çıkınca bir anda doluverdi mekan. Hem de çok iyi isimler vardı. Baran Süzer’in annesi bile BBG Hülya ile Arto’daydı. Faruk Süren’in oğlu arkadaş grubuyla eğleniyordu. Arto da başka bir versiyon gerçekten. Eğlendirmesini, nabza göre şerbeti çok iyi biliyor. Kendine ve diline inanılmaz güveniyor. Tabii gecce boyunca bana takılmadan edemedi. ‘Ne bakıyorsun öyle, sesim Hülya Avşar’dan da Sibel Can’dan da çok daha iyi’ diye diye, bağırıp durdu. Bir ara gülmekten gözlerimden yaş geldi. İşte şov, işte gecce yarısı eğlencesi, kafa dağıtmak bu.. Club Tük’te Arto’lu gecceler çok keyifli. Sadece mekanın ortağı olan Özlem Borgonavi’yi göremedim. Adını hatırlayan, kendisini gören, duyan varsa bana haber versin.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: