ARTO'YA BÜYÜK CEZA!

Kenan Erçetingöz

Ben Amerika’dayken, Arto Türkiye’de başroldeymiş! Zaten hep başrolde ya, neyse! Hande Ataizi’nin tokat olayında o, canlı yayında spikerle kavga da o, her yerde o.. Yani Arto..

Faruk Tinaz için ‘Hala eşinin parasını mı yiyorsun’, Zeynep Tunuslu’nun eşi için ise ‘nereden buldun bu salak adamaı’ gibi lafları çekinmeden söyleyen yine Arto.. Hülya Avşar’a bok atan, kimseyi beğenmeyen yine Arto..

Reina D’ouef’te oturuken bu sıcakta montunun yakalarını kaldırmış biri geçti önümden. Yanımda oturanlar ‘aa, Arto’ya bak’ dediler. Baktım, gerçekten de Arto.. Fare gibi gizlenmiş, kalabalığı yara yara gözlerini faltaşı gibi açmış ilerliyordu.

O görüntüden beş dakika sonra Kaya Çilingiroğlu geçti ters yöne.. Meğerse, Arto’nun Reina’da olduğunu öğrenen Kaya, onu arıyormuş. Bulsa… Artık ne yapar bilemem. Ama daha sonra bodyguardlar olay çıkmaması için Arto’yu tuvaletten kaçırmışlar. Tıpkı, Hande Ataizi’nin Bodrum Şaziye’den kaçtığı gibi. Pardon kaçamayıp sıkıştığı gibi.. Ama Arto kaçmayı başarmış.

Dün öğrendim ki, Arto Show TV’ye program yapacakmış. Hem de canlı yayın. Ba ba ba ba.. Fazla magazinleştiği için büyük depremlerin yaşandığı Show TV, Arto’ya program yaptıracak! Şaka gibi..

En son Show TV’deki Pazar Keyfi programında da Arto yine dilini tutamamış ve Amerika’da doktor doktor derdine çare arayan Mehmet Ali Erbil için ‘Geberemedi, gitti’ demiş.

Bunun üzerine de Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı ve Türker İnanoğlu bir genelge yayınlayarak, Arto ile ilgili haberlerin ne Kanal D’ye, ne de ATV’ye girmemesini istemişler.

Bundan 3-4 ay öncesine kadar iyi bir çizgi yakalamıştı Arto. Uzun yıllar sivri diliyle gündeme gelme çabasının meyvelerini toplamaya başlamıştı. Takım elbise giyip ciddi haber programlarına bile katılmıştı! Ama takım elbise giymekle olmuyor demek bu işler. O çizgisini korumayı bilemedi. Alışmış ağzını kapatamadı. Biraz kapatıp ciddi olsaydı, şimdi bambaşka bir konumda olurdu.

Ben, Arto’nun sonunu hiç iyi görmüyorum. Bence biraz düşünsün. Hem de iyi düşünsün. Nerede olduğunu, ne yaptığını, ne yapmak istediğini analiz etsin. Artık dilini kesip, efendileşsin.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: