Beren Saat-Kenan Doğulu analizi..

Geçen haftanın en çok konuşlan ismi; Beren Saat’ti..

Kenan Erçetingöz

Kenan Doğulu ile olan evliliği sallantıda ve artık bu sallantı tamamen gün yüzüne çıkmış durumda. Beren Saat içindeki fırtınayı sosyal medyadan dışa vurma ihtiyacı duydu.

Zaten son zamanlarda ünlülerin kavgalarına, boşanmalarına, sorunlarına bakarsanız hemen hemen hepsi dertlerini, tasalarını, kinlerini, nefretlerini sosyal medyadan kusuyorlar. Kocalarına, sevgililerine söyleyemediklerini ya da söyleseler de dinletemediklerini sosyal medya aracılığıyla dile getiriyorlar!

Mesela Beren Saat örneğinde olduğu gibi..

Kenan Doğulu gibi herkesin sevdiği, kadınların hayal ettiği bir erkekle evlisin ama evliliğindeki sorunları Kenan’la değil de, sosyal medyadan paylaşıyorsun! Ne acı değil mi?

Demek ki, bıçak kemiğe dayanıyor.. Demek ki konuşmakla işler düzelmiyor.. Demek ki, teselliyi, acısını, intikamını sosyal medyadan paylaşacak konuma geliyor kadın!

Burada erkeğin hiç suçu yok mu?

Var tabii ki..

Kendini müziğe adamış bir insan, evliliğinde ne sorun olabilir diye düşünüyor kendi açısından. Sürekli basına “bunlar palavra haberler” deyip, geçiştirmeye çalışıyor. Bu durumlar geçiştirmekle geçseydi ne güzel olurdu da öyle olmuyor işte.

Sen eşinle sorun yok diye düşünürken, eşin bir anda trafik kazasında ölen eski sevgilisi için sosyal medyadan paylaşım yapıveriyor!

“Ayak bastığım en karanlık doğum günüm olduğunu düşündüğüm anda Efe'yle şarkımız ‘Hero’ çalınca birden mutfaktaki radyoda, ruhuma yeniden ışık yayıldı..."

Haydaaa..

Şimdi bu ne alaka?

Milyonlarca insan Kenan Doğulu ile evli olan Beren Saat’in bu paylaşımından ne anlamalı?

Tokat gibi patlayan bu paylaşımın şoku daha geçmeden bu kez Beren Saat, Kenan Doğulu ile olan evlilik fotoğraflarını sosyal medya hesabından siliveriyor! Hayatından silmek istiyor yani.. Bitti diyor..

Los Angeles Malibu kumsalındaki masal evlilik bitti diyor. Anı kalmasın, iz olmasın istiyor.

Belki de her gördüğünde bunalıma girdiği için hayatından söküp atmak istiyor fotoğrafları..

Eskiden kadınlarımız evin duvarından, sehpanın üstünden yere atıp parçalarlardı mutluluk fotoğraflarını, şimdi ise sosyal medyadan silip atmak çok daha geçerli bir şey..

Eskiden her şey kendi içinde kalırdı, kendi gizeminde. Ama şimdi öyle mi? Her şey sosyal medyada yaşanıyor, herkes görüyor bu acıları..

Basın tüm bu yaşananları Kenan Doğulu’ya soruyor. Kavgayı, tartışmayı, her şeyi soruyor.. Kötü konulara hep duvar koymayı seven Kenan da her zaman ki tavrıyla “Yalan haberler, hep çıkıyor bu haberler” deyip geçiştirdiğini sanıyor. Verecek başka bir cevap bulamıyor çünkü..

Severek evlendiği karısının, sosyal medyadan haykırışlarını duymamazlığa geliyor. Belki de gerçek hayatta karşılıklı konuştukları zaman Beren’in acılarını duymadığı, görmediği gibi görmüyor, inanmıyor, inanmak istemiyor.

Bu kez basın Beren Saat’e soruyor.

Neler oluyor Beren?

O kocasının hala veremediği cevabı, en azından bir nebze de olsa daha mantıklı bir şekilde düzeltiyor.

"Bana biraz zaman verin arkadaşlar.."

* * *

Zaman.. En güzel kavram.. Her şeyin ilacı..

Tüm zamanlar senin Beren.. İnşallah sonuçta karı-koca mutlu olacağınız bir yolu seçersiniz.. Kendinize silmeyeceğiniz daha mutlu anılar edinirsiniz..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: