BEYAZ, ERSOY TUBA ÜNSAL!

Kenan Erçetingöz

..Ve Hülya Avşar geri döndü! Pardon dönüyor! Yok yok, dönecek!

Bu haftasonu Cumartesi geccesi tek gala için Günay'da sahneye çıkacak ve daha sonra da 9 Mart'ta "Bir ihtimal daha var" adlı filmi vizyona girecek..

Belki bu gelişmelerden sonra Hülya Avşar'ı Okan veya Beyaz Show'da görebiliriz. Okan Bayülgen'e çıkacağını sanmıyorum ama Beyaz Show'a çıkabilir.. Çünkü, Beyaz Okan'a göre çok daha ılımlı program yapıyor.. Okan'ın programının içinde birçok ilginç sürpriz yaşanırken, Beyaz'ın programı gır-şamata ve süt-liman şeklinde devam ediyor..

Bu hafta Orhan Gencebay vardı Beyaz Show'da.. Beyaz, sürpriz yapıp, Orhan Baba'nın 90 yaşındaki anasıyla bir röportaj yayınladı. Nur yüzlü ana, "Orhan gelecem dedi ama gelmedi. İşleri varmış. Çok özledim Orhan'ımı" deyince, ben içimden Beyaz şimdi Orhan Gencebay'ın vefasızlığını konuşur diye düşündüm ama hiç de öyle yapmadı! "Orhan abi, 90 yaşındaki annenize gidemeyecek kadar çok mu yoğunsunuz?" demedi.. Biz olsak Allah, ne sorardık, ne sorardık.. Onun için adam olamıyoruz ya.. Onun için sevilmeyen adamız ya! Sana ne Orhan Gencebay'ın 90 yaşındaki annesine gidip-gitmemesinden! Beyaz gibi yapacaksın, gır gır-şamata işi idare edip, konuklarını hiç üzmeyeceksin!

Neyse efendim, Hülya Avşar'ın dönüşünden Orhan Gencebay'ın 90 yaşındaki anasına geçtik.. İnşallah Orhan Baba, Beyaz'ın programından sonra anasını ziyaret etmiştir..

YALIN-TUBA ÜNSAL

Yalın, Uçankuş'ta yayınladığımız Tuba Ünsal'ın ağlamalı itiraflarına dayanamamış ve sevgilisiyle barışmış.. Çok sevindim bu habere. İzleyenler görmüştür, Tuba'nın ağlaması karşısında ben şöyle demiştim; Ne sevmiş, ne sevmiş.. Helal olsun Tuba Ünsal'a.. Yalın'cım, sen sen ol, seni böylesine seven, gözyaşı döken bir kızı asla bırakma, derhal barış..

Yalın belki benim açıklamalarımdan da etkilenmiş olacak ki, Tuba ile barışmış.. Çok da iyi yapmış.. Tabii bu arada Tuba'ya da iki çift lafım olacak.. Artık mutlu ol Tuba.. Boyundan büyük işlere, aşklara, kaçamaklara kalkma.. Madem Yalın'ı, o anlattığın kadar seviyorsun kıymetini bil kızım..

BÜLENT ERSOY!

Yine Uçankuş'taki Mustafa Toplaoğlu-Bülent Ersoy polemiğiyle ilgili yaptığım açıklamalar üzerine Bülent Hanım aradı ve "sizin gibi aydın birinin bu tip insanlara prim vermesini anlayamadım beyefendi" dedi..

Ben Mustafa Topaloğlu'na prim vermedim. Tam tersine, "mahallenin delisi olarak kabul edilmeli" dedim. Bülent Hanım'a telefonda da anlatmaya çalıştım ama beni fazla dinlediğini sanmıyorum.. "Bizim uzaylı Mustafa deyip geçersiniz. Ne kadar muhatap olursanız o kadar üzerinize gelirler, sizin gibi insanlar bu tip espriler karşısında hoşgörülü olmalı vs. vs. vs.." dedim ama yeterince tatmin edici oldum mu bilemiyorum.

Daha önce bir canlı yayına bağlanıp muhatap olmasının bunları doğurduğunu anlattım ama dediğim gibi sanıyorum Bülent Hanım bana kırılmış..

Hep söylüyorum, Hülya Avşar'a da söyledim, diğerlerine de söylüyorum.. Kiminle, ne zaman, ne şekilde muhatap olacağınızı bilmeniz lazım.. Herkesle, her şeyle kavga etmeyin, polemiğe girmeyin.. Sonra üzülürsünüz diyorum ama dinletemiyorum.. İnşallah bir gün dinleyecekler..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: