BIKTIM BU HABERLERDEN!

Bu saçmalıklardan bıktım artık!

Kenan Erçetingöz

Tolga Karel’in eşi Günay Musayeva ile eski sevgilisi Öykü Çelik “kanka” olmuşlar! İyi halt etmişler! Bu ne midesizliktir, bu ne saçmalıktır artık. Bu kadınların yaptığı nedir?

* * *

Serdar Ortaç, erkeklerle hamama gidecekmiş artık! Daha öncede odasında hamam yok diye başka otele gitmeye kalkmıştı. Serdar Ortaç da “hamamcı” olmuş artık! Çok kötü..

* * *

Demet Akalın sevgilisi Okan Kurt’la imam nikahı yaptığını yalanlamış! Eee, bir de kabul etseydi. Bunların ne zaman itiraf edip kabul ettiğini gördünüz ki? Dansöz gibi kıvırırlar işte!

* * *

Cem Yılmaz, hamile olduğu söylenen manken sevgilisi Ahu Yağtu ile evlenecekmiş ama hazırlıklardan bıkmış! Şu Cem Yılmaz da evlense, çoluk-çocuk sahibi olsa da bu dertten kurtulsak artık!

* * *

Bülent Ersoy-Tarkan kavgasından da bıktım. Kim star, kim starcık, kim starın ağa babası belli değil! Madem starın ağa babasısın, Tarkan’ı affet gitsin Bülent Hanım! O da gelsin elini öpsün, olsun bitsin!

* * *

Kenan İmirzalıoğlu’nun manken sevgilisi Özge Akbulut’tan ayrıldı-ayrılmadı haberlerinden de bıktım! Adamın ayrılacağı yoksa bile, insanın her gün bu haberleri okumaktan “hadi ayrılalım artık” diyeceği gelir!

* * *

Özge Ulusoy’u Survivor’da, Yok Böyle Dans’ta, şimdi de “Bugün Ne Giysem’de görmekten bıktım usandım. Genç, güzel, başarılı bir kız bu kadar kendini yıpratmaz ki? Alakaya bakar mısınız? Survivor, dans yarışması ve moda programı! Bir de yemek programı yap bari Özge?

Bunlarda ilginizi çekebilir: