'BİR TEK BAŞBAKAN'IN KIZININ DÜĞÜNÜNDE BU KADAR ÜNLÜ VARDI!'

Kenan Erçetingöz

"Tebrik ediyorum Kenan. Sadece Başbakan Tayyip Erdoğan'ın kızının düğününde böyle bir şey oldu, bu kadar çok iş adamı, televizyoncu, sanatçı, ünlüyü ben hiçbir yerde görmedim. Tebrik ederim"

Sabah kalkar kalmaz aldığım tebrik mesajlarindan sadece birisiydi bu.. Onlarca mesaj, yüzlerce tebrik maili vardı. Herkes Gecce 10. Yıl davetini tebrik ediyordu..

"Böyle bir gecce görmedik"

Uğur Dündar ağabeyimiz, "Bu kadar insanı bir araya toplamak her baba yiğidin harcı değil Kenan" dedi gülerek...

Kimisi de "Kenan'ın sırrı ne ya?" diye konuşuyordu! Secret..

Semra Özal tam ortada, Mustafa Sarıgül yanında.. Karşısında Bülent Eczacıbaşı, hemen yanıbaşında Uğur Dündar.. Baş köşede Orhan Gencebay ve Sevim Emre.. Süleyman Orakçıoğlu geldi bir ara.

Hele hele Bülent Ersoy'un gelişi muhteşemdi..

"Bülent Eczacıbaşı'nı böyle davetlerde görmek mümkün değil, hiçbir yere çıkmaz.. Dublörü olmasın sakın.." diyorlardı.

Kenan Doğulu Amerika uçağından inmiş gelmiş.. Ferhat Göçer, Ömür Gedik'le oturuyordu. Demet Akalın, Tuba Özerk'i koluna takmış.. Hande Yener de Sinan Akçıl'ı koluna takmış.

Deniz Seki, Deniz gibiydi.. Bir ara sahne ışıklarının altında Burak Özçivit'i gördüm. Bülent Ersoy'a bunu söyleyince, "O çocuğu niye benim yanımda oturtmadın Kenan" dedi..

Oktay Kaynarca en erken gelenlerdendi. Şafak Sezer, "Ağbi stand takıldı bana, fazla durmasam olur de mi?" dedi ama gecce 24.00'da çıktı..

Peki ya Ajda Pekkan'a ne demeli? Geldi sahneye çıktı ve şarkılarını söyledi.. "Benim işim bu" dedi.. Canım benim dünyanın en güzel, en temiz kadını..

Erol Evgin tek başına geldi, sürpriz yaptı sağolsun.

Eda Taşpınar, en güzel kıyafetiyle sahnedeydi, Acun milli maç biter bitmez koştu geldi..

Reha Muhtar biraz geç geldi ama geldi.. Şaskındı! "Nasıl ya? Nasıl yani bu kadar insan burada inanılmaz" dedi durdu..

Ahmet Hakan yukarıda oturuyordu. Sessiz ve sakindi. İzzet Çapa ya ödülünü verdi.

Özcan Deniz, Nahide'de İzzet Çapa ile kavga etmişti ama benim geccem diye geldi. İzzet Çapa da sahnede kendisinden özür dileyip zeytin dalı verdi.

Düşünüyorum, unuttuğum kimse var mı diye. Ayıp olmasın sonra yazmadık diye..

Nahide doldu taştı, kabına sığmadı.. İstanbul İstanbul olalı böyle bir gecce görmedi.

İstanbul'un en başarılı mekanları, ödüllerini en başarılı televizyocular ve sanatçıların elinden aldı.

Bunu dünyada bir kişi yapsın kafamı kırarım..

Başarılı mekancılara ödüllerini ünlulere verdirerek basında yer almasını, dikkat çekmesini sağladık.. Yoksa bana ne der geçerdim.. Ama İstanbul yeme içme gurme ve eğlence hayatının değerinin bilinmesini istedim. Tam 10 yıl.. Dile kolay..

Mekancıların benim heykelimi dikmesi lazim! Belki ölünce akıllarına gelir..

"10 yıldır bizi ödüllendiriyorsun, biz de 10. yılda bize verdiğin katkılardan dolayı sana ödül veriyoruz" diyen biri çıkmadı ya helal olsun..

İstanbul Belediye Baskanı Kadir Topbaş'in heykelimi birakın, anıtımı yapması lazım.. Destek olması lazım. Çünkü her şey daha medeni, daha modern bir İstanbul gecce hayatı için..

Helal olsun Mustafa Sarıgül'e, gerçekten helal olsun.. Neyse politikaya fazla girmek istemiyorum..

Hele hele "geliyorum" deyip son anda gelemeyen 3-5 sanatçı var ki, son dakika bahane mesajlarina şaşarsınız!

"Çok hazırlanmıştım ama tam evden çıkacağım bi ateş bi ateş sormayın, Kenan Bey sormayın. 39 derece!.. Yataktan kalkamadım, gelemeyecegim"

Ya senin kafana tabanca mı dayadık. Gelmezsen gelme ama önceden haber ver de masa işgal etme, medeni ol..

Gelenleri görünce, gecceyi düsününce, resimlere bakınca bu bahaneci sanatçılar zurnanın son deliği bile değil bence. Çizer geçerim!

Çok güzel bir gecce oldu, muhteşem oldu; gelen, gelmeyen herkese, siz sevgili gecce.com okurlarına binlerce teşekkür ederim.

Yaşasın gecce.com...

Yaşasın internet magazinciligi...


***

TEŞEKKÜRLER..

Gecce.com 10. Yıl şölenine hepiniz hoş geldiniz. Gerçekten bu tablo karşısında söyleyecek söz bulamıyorum.. Kabımıza sığamadık, dolduk taştık. Muhteşemsiniz.

10 yıl.. Dile kolay.. Mekan oscarlarını İstanbul’da yapmadığımız yer kalmadı, her sene çok ciddiyette yaptık ama 10 yıl sonunda hep beraber eğlenelim istedik ve o sebeple İstanbul’un en fırlama mekanı Nahide’yi tercih ettik. Nahide’nin tüm çalışanlarına, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

16 şubat 2001 yılında küçücük bir evde başlayan gecce.com macerası, 10 yıl içinde inanılmaz boyutlara ulaştı. Sizlerin sayesinde, okurlarımızın sayesinde ve tabii ki Gecce.com ekibi, ekibim sayesinde ulaştı. Hepinize çok teşekkür ediyorum..

Lafı fazla uzatmadan hemen sponsorlarıma teşekkür etmek istiyorum.

Doguş müthiş bir grup, çok başarılı bir grup. Başta Ferit Şahenk Bey’e ve dostum Levent Veziroğlu’na teşekkür ediyorum.

TNT, yaptığı bomba transferlerle büyük atak yapan ve başarılarıyla adından sürekli söz ettiren TNT’ye ve tabi ki Efe Önbilgin’e teşekkür ediyorum..

TAV passport; dünyanın hiçbir havalimanında görmediğim muhteşem bir uygulama sunan TAV Passport’a ve Gn Md. Eda Bildirici’ye çok teşekkür ediyorum. O kartlardan mutlaka edinin, böyle bir kolaylık göremezsiniz.

Double Tree Otel ve Emrullah Turanlı Bey’e çok teşekkür ediyorum. Anadolu yakasına muhteşem bir otel kazandırmışlar, kendilerini tebrik ediyorum ve kesinlikle gidip görmenizi tavsiye ediyorum.

BULUT İnşaat ve Temel Bulut’a çok teşekkür ediyorum.. Son zamanlarda Bulut İnşaat adını sıklıkla duyuyoruz, çok daha fazla duyalım istiyoruz artık; patron teşekkür ediyorum.

Kıbrıs Cratos Otele Murat Bozoğlu'na, Ayyıldız’dan Levent Çebi’ye, Jack Daniels ve Diren şaraplarına da çok teşekkür ediyorum.

Tabi ki Eda Taşpınar’a teşekkür ediyorum. İlk sunuculuk deneyimi olacak kendisinin.

Ve can dostum, arkadaşım Acun Ilıcalı’ya nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Sağ olsun hiçbir sene beni kırmadı ve hep yanımda oldu. Aslında onun işi sunuculuk değil, o bir TV dahisi, reyting cambazı, önüne milyon dolar koysanız sunuculuk yapmaz ama beni kırmadı ve bizlerle birlikte oldu.. Milli maçtan çıktı kosa koşa geldi. çok teşekkür ediyorum.

Son olarak teşekkür etmek istediğim biri daha var; o da sevgili eşim Gül..

O olmasa gerçekten gecce.com olmazdı, o olmasa biz burada olmazdık. O olmasa ben bu kadar başarîli olamazdım. Arkamdaki kadına teşekkür ediyorum, seni seviyorum Gül..

"Geliyorum" deyip gelmeyen, iki kişi deyip 8 kişi gelip masa düzenini bozan, gelip yerini beğenmeyip giden, gelip yerini beğenmedigi halde olgunluk gösterip kalan, benimle birlikte, gecce.com'la birlikte olan, 10. yılda bizleri yanlız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyorum..

Muhteşem gecceyle ilgili tüm haberleri gecce.com'dan takip edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir: