BLOOMBERG HT’DE AJDA PEKKAN!

Kenan Erçetingöz

Evet Bloomberg HT televizyonu hızlı bir giriş yaptı ve itiraf edeyim ben bu kadar çabuk adapte olacak, sıfır hata ile başlayacak bir kanal beklemiyordum. Fırsat buldukça izliyorum, gittiğim yerlerdeki konuşmalara bakıyorum, insanların yorumları çok iyi.. Bloomberg HT bence Türkiye için yepyeni bir vizyon oldu, yepyeni bir televizyon kanalı oldu, sıradanlığın dışına çıktı.

Tabii “Kanal 1” zamanındayken gittiğim süre içinde gördüğüm çalışmaları hatırladığım zaman bu başarının boşuna olmadığını anlıyorum.

Patron Didem Ciner kontrolünde, Genel Müdür Suavi Doğan’la birlikte sabaha kadar her şey tekrar tekrar gözden geçirilip, hata olmaması için sürekli check edildi, antremanlar yapıldı. Ve sonunda ortaya sıfır hatayla yayın yapan inanılmaz bir kanal çıktı; Bloomberg HT..

Evet bizde bu akşamdan itibaren, her Salı 21.30’da Bloomberg HT’de “Kenan Erçetingöz’le 60 Dakika” programına başlayacağız.. “Kanal 1” nasıl Bloomberg HT olup concept değiştirdiyse, ben de artık concept değiştiriyorum.

Şarkı-türkü yok.. Sadece seviyeli sohbet ve bilinmeyen gerçeklerin su yüzüne çıkması var.. İzlediğiniz zaman eminim ki yine çok sevecek ve ekran başından ayrılamayacaksınız.

Bu akşam ilk konuğum sevgili Ajda Pekkan.. Bence bu akşam Bloomberg HT’de Ajda Pekkan’lı programımı kaçırmayın.. İnanın bana “Aja Pekkan’ı hiç böyle bilmiyordum” diyeceksiniz ve çok etkileneceksiniz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: