BUGÜN GAMZE YOK MU?

Kenan Erçetingöz

İki haftadır gündemden düşmeyen "Gamze Özçelik Skandalı"nda bugün ilk defa hiçbir gazetede tek bir satır bile haber yok.. "Hiçbir köşe yazarı da yazmamış" diyecektim ama bir tek Ayşe Arman konuya yine değinmiş ve günlerdir yazdığımız aynı şeyleri tekrarlamış; Mağdur olan sadece Gamze değilmişmiş, kadının kişilik hakları ihlal edilmişmiş, olay başka yönlere saptırılmasınmış, vs. vs..

Biz bunları zaten günlerdir yazıyoruz. Ama Ayşe farkında değil..

Ve hayret ki, Fatih Altaylı abisine de, Gamze Özçelik konusundaki duyarlı yazısı için teşekkür etmiş Ayşe Arman.. Hangi dağda kurt öldü acaba? İlaveden ana gazetenin orta sayfalarına geçtiği için, şimdilik ılımlı bir yazar havası mı sergilemek istiyor? Eski hasımına şirin mi gözükmek istiyor, "Ben artık senin eski yerinde yazıyorum, dost olalım mı?" demek istiyor anlamadım! Zamanla göreceğiz..

Madem büyük gazeteler ve büyük yazarlar bugün Gamze Özçelik konusuna hiç değinmediler, o zaman ben de girmeyeceğim.. Ve size kendi içtiğim kahvenin falından bahsedeceğim..

Geçen gün bir kahve içtim ve kendi falıma baktım ve kahve falından bakın neler çıktı?

Birincisi, yine bir ayrılık göründü falda! Futbolcu sevgilisinden kaçar gibi ayrılan ve MED Yapım'ın sahibi Faruk Aksoy'la aşk yaşayan Aysun Kayacı'ya uzun bir yol göründü.. Ama tek başına. Yanında sevgilisi Faruk Aksoy yok.. Aksoy'un yanında başka esmer bir bayan vardı. Bu durum karşısında bırakıp giden Aysun Kayacı oluyordu. Aksoy'da yeni bir aşka yelken açıyordu.

Falda gördüğüm başka bir şey de, Allah gecinden versin, uzun ömürler versin Naz Elmas ölüyordu! Hani, Haziran Geccesi'nde Havin olarak tanıdığımız güzel, şirin kız.. Tabii ölen Naz Elmas değil, Havin! Yani dizinin başrol oyuncusu olan Havin'in ölümünü gördüm.. Herkes yanından kaçıyordu, çok kapris yapıyordu, setteki arkadaşları onun bu kaprislerinden bıkmıştı. O yüzden ölümüne karar verilmişti. Ve çocuğunu doğururken ölecekti!

Kahve falına daha fazla bakamadım. Hep kötü şeyler çıkıyordu. Aslında tabaktaki telvesine de bakacaktım ama vazgeçtim ve hemen yıkadım..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: