BÜLENT ERSOY BÜYÜK MOTOR!

Kenan Erçetingöz

2007 yılında uzun boylu sevgilisiyle evleneceğini açıklayan Bülent Ersoy, dün akşam ki Popstar'da öyle bir laf etti ki evlere şenlikti vallahi..

Milyonlarca insanın izlediği bir televizyon programında Bülent Ersoy gibi bir sanatçı hanımefendi canlı yayın sorumluluğunu unutarak, "beni görenler büyük motor zannediyorlar" diyerek bir de gülme çığlığı attı!

Bülent Ersoy'un söylediği cümle aynen böyleydi; Beni görenler büyük motor zannediyor..

Kulaklarıma inanamadım.. O anda stüdyoda çok kısa süreli bir soğuk duş etkisi yaşandı ama konu anında değiştirildi.

Adı aşk dedikodularına karışan yarışmacı Armağan'ı destekleyeceğim diye bence çok iyi sesi olan Erkan'ı sürekli eleştiren Bülent Ersoy haftaya da "büyük motor" lakabının açılımını yapsın lütfen.. Kimler Bülent Ersoy'u "büyük motor"a benzetiyormuş? "Büyük motor" ne demekmiş?

Sanırım Bülent Ersoy'un bu canlı yayın gafını, diğer televizyon programları görmemezlikten gelmeyecek. Özellikle de Okan Bayülgen'in bu konuyla çok dalga geçeceğini düşünüyorum ve haftaya Popstar'da "Büüyk Motor" kelimesinin açıklanmasını bekliyorum!

REZALET BİR FİLM!

Dün gazeteleri okurken "Eve giden yol" diye bir film gözüme çarptı. Daha önce de fragmanlarını izlemiştim. Üşenmedim ve kalktım gittim. Gitmez olaydım.. Ben hayatımda bu kadar kötü bir film görmedim.

Aslında film eleştirisi yapmak istemiyorum ama bu kadarına da isyan ediyorum.. Filmin amacı ne, senaryo ne, konu ne, ne oluyor, nedir yani, hiç belli değil..

İlk yarı filmden çıkacaktım ama ikinci yarıda mutlaka bir şeyler olacaktır düşüncesiyle oturdum ve de sonuna kadar ısrarla kendime ızdırap çektirdim ama hiçbir şey olmadı.

Bu kadar emek, bu kadar cast ve çekime yazık vallahi.. 1914 yılını canlandırmak için yapılan çalışmalara da yazık. Çünkü filmde bir konu yok. Adından anlaşılacağı gibi "Eve giden yol" diye aptal bir aşığın hikayesi işte..

Yani "gitmeyin" demek istemiyorum ama gidince benim kulaklarmı çınlatacağınız kesin..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: