BÜLENT ERSOY KAVGASI!

Kenan Erçetingöz


Bir bu eksikti!

Bülent Ersoy askerlik yaptı mı, yapmadı mı? Bir kadınla nişanlandı mı, nişanlanmadı mı?

İşimiz gücümüz kalmadı, daha "Hülya-Kaya-Feraye polemiği"nden kurtulamadan şimdi de Bülent Ersoy'un bombası patladı! Ama ne bomba, ne bomba!

Dün akşam hangi kanalı açsam karşımda Bülent Ersoy avaz avaz bağırıyordu.. Aman Allah'ım, o ne laflar, o ne bağırışmalar.. Konu bulamayan magazin programcıları iki tane fotoğrafı 50 kere, üç lafı da 100 kere tekrar ede ede, insanı aptalında aptalı yerine koydular!

Tekrar tekrar dönen tanıtımlardaki laflar, asıl konu gelince yine tekrarlandı.. İnanılacak gibi değil.. Magazin televizyonculuğu ne hale geldi yarabbim. Bu ne acizliktir.. Bu ne ucuzluktur.. Magazin televizyonculuğu bu kadar kötü yapılabilir mi?

Aynı fotoğrafı 50 kere göster, aynı lafı 100 kere dinlet.. Al sana program.. Yazık vallahi..

Bülent Ersoy askerlik yapsa ne olur yapmasa ne olur? Cümle alem, çoluk-çocuk, 7'den 70'e herkes Bülent Ersoy'un erkeklikten kadınlığa geçtiğini biliyor.. Askere alınmış, sonra da çürüğe çıkmıştır.. Ne var bunda? Sanki askere alınıp çürüğe çıkan tek transeksüel Bülent Ersoy mu? Kaldı ki o zamanlar trans bile olmamıştı. Yani kadınlığa dönmemişti. Ayrıca transeksüel veya homeseksüel olmayıp çürük raporu alanlara ne demeli?

Ersoy şimdi pembe nüfus kağıdıyla aslanlar gibi kadın.. Kadın gibi kadın yani.. Kendisi de söylemiş zaten; "Cumhurbaşkanımız beyefendinin eşleri hanımefendi ne kadar kadınsa, ben de o kadar kadınım. Aynı yetkilere, aynı haklara sahibim"..

Yalan mı?

Allah bu tip insanlarla polemiğe girmekten korusun yarabbim.. Bir konuşuyorlar, tam konuşuyorlar! Gösterdikleri örnekler yenilir yutulur cinsten değil.. Dün akşamki programda da kendisiyle nişanlandığını iddia eden hanımefendiye, "Bağdat caddesinde oturduğun... şeyleri.. bindiğin motorları unuttun değil mi?" diyordu..

O hanımefendi de yıllar sonra çıkıp neden "Bülent Ersoy'la nişanlıydım" dedi anlamadım gitti. Magazin televizyoncuları arkadaşlarda o soruyu bir türlü cevaplandıramadı!

Bülent Ersoy görüntü olarak erkekimsi ama ruhen kadın olduğu ve henüz ameliyatla dönmediği zamanlarda, her Türk erkeği gibi askere gitmiş ama daha sonra yine kendi deyimiyle "göğüslerim 17 yaşındaki kızın göğsü gibi, kalçalarım ise hiçbir erkekte bulunmayan kıvrıntısı ve bel oyuntusuyla", çürüğe çıkarılmış!

Hadi şimdi polemiği devam ettirin. O zamanlar erkek olan Bülent Ersoy'u çürüğe çıkaran askeri kurulu bulun ve sorun; Bülent Ersoy'un göğüsleri büyük, kalçaları kıvrımlı ve beli oyuk muydu?

* * *

Kaya Çilingiroğlu'ndan hamile olan Feraye, Gülben Ergen'in arkadaşı çıkmış! Hayda, ne olacak şimdi? Zaten çocuğun doğmasını istemeyen Kaya, şimdi herhalde Feraye'nin yüzünü bile görmek istemeyecek!

* * *

Severek izlediğimiz Avrupa Yakası'nda Ata Demirer ile Hümeyra kavga etmişler. Demirer, Hümeyra ile aynı bölümlerde görünmek istemiyormuş.. Zaten çok başarılı olan ve ilgiyle izlenen bir dizide kavga çıkmasaydı şaşırdım zaten! Bence geç bile kaldılar. Bunun üzerine Gülse Birsel'de Ata Demirer'le kavga etsin!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: