CEM YILMAZ LAL’LE DEVAM!

Kenan Erçetingöz

Pazar günü Sardunya’daydım.. Positano’daydım..

Nefis bir ada, harika bir deniz, yemyeşil bir orman.. Beach ve restoran.. Mükemmeldi..

Yani Sardunya’ya gitsem ancak böyle güzel olabilirdi.. Ya da Positano’ya..

Ama ben dün hayatımda ilk defa burnumuzun dibindeki Sedef Adası’na gittim..

İşte bizim memleket merakı da böyle bir şey yani!

Yabancı adalara gideriz ama burnumuzun dibindeki güzellikleri görmeyiz!

Marmara Denizi'nin en güzel adalarından biri olan Sedef Adası Büyükada'ya 5 dakika, Kınalı ve Burgaz Adaları'na 7 dakika, Kartal’a 10 ve Bostancı’ya 45 dakikalık mesafede..

Şehir hatları vapurları ile de ulaşımın mümkün olduğu adaya, daha çok özel tekneleri ile gelen misafirler ilgi gösteriyor.

Adanın çoğunluğu özel mülk olduğundan büyük kısmına villa sahiplerinin dışında giriş imkânı yok.

Sedef Adası’nın sahibi Mehmet Birgen ve ablası Esra Bereket’miş. Vay be.. Ada sahibi olmak, hele hele böyle muhteşem bir adanın sahibi olmak nasıl bir şey acaba?

Adanın tek ve en güzel mekanı Elio Sedef’te İstanbul’un yanı başında Göcek veya Gökova hissi yaşadık..

Denizden çıkamadım, masadan kalkamadım.. Adaya ve Elio Sedef’e gelenler de çok ünlü konuklar olunca çok daha keyifli oldu Pazar günümüz!

Elio Sedef’i, ortamı ve lezzetlerini daha sonra uzun uzun anlatacağım ama önce habercilik yapmam lazım.

Allah beni çok seviyor. Ben buna inanıyorum. Bir Pazar günü, hayatımda ilk defa Sedef Adası Elio’ya gideyim dedim, gele gele Cem Yılmaz, Tarkan, Meltem Cumbul ve Lal Dedeoğlu geldi mekana.

Benim için büyük şans, onlar için kabus herhalde!

Vallahi de billahi de benim günahım yok. Ben Pazar dinlenmesine gittim, onlar da akşam deniz sonrası yemeğe gelmişler. Beni görünce selamlaştık, Tarkan’la, Meltem’le öpüştük-koklaştık ama rahatsız olduklarını anladım ve rahat etmeleri için erken kalktım.

Gazetecilerden, paparazzilerden uzak bir gecce yaşamak istediler ama çıka çıka karşılarına Kenan Erçetingöz çıktı!

Ben de rahatsız oldum ve onları yalnız bırakarak mekandan ayrıldım. Arkamdan “oh be” dediklerini de duyar gibi oldum..


İşin şakası bir yana, bu arada Cem Yılmaz’ın Yaprak Özdemiroğlu ile birlikte olduğu söylentileri boş çıktı. Çünkü Cem’in yanında eski sevgilisi Lal Dedeoğlu vardı ve çok mutluydular..

Cansu Dere’den ayrıldıktan sonra eski Yeşilçam yıldızı Yaprak Özdemiroğlu’yla yakınlaştığı öne sürülen Cem Yılmaz, eski sevgilisi Lal Dedeoğlu’na geri dönmüş anlaşılan..

Yaprak Özdemiroğlu’yla sadece arkadaş olduklarını söyleyen Cem Yılmaz, twitter’a da ‘Vergisi ödenmiş net 281 milyon dolar cash temmuz pulları yatmış 12 supercar sahibi bayan arkadaş arıyorum.’ da demişti..

Anlaşılan o ki, artık böyle ‘tweet’lere gerek kalmamış.. Çünkü Cem, aradığını eski aşkında bulmuş; yine, yeni, yeniden..

Bunlarda ilginizi çekebilir: