CEM YILMAZ-MURAT BOZ, GAZETECİ ÜNLÜ FARKI!

Gazeteci Ayşe Arman, Murat Boz a "gay misin?" diye soruyor Boz da "gay denmesi beni bozmaz" diye cevap veriyor. Kızmıyor, sinirlenmiyor, sana ne demiyor, 'sen de lezbiyen misin geri zekalı?' demiyor! Makul bir cevap veriyor..

Kenan Erçetingöz

Ama diğer gazeteci çocuklar Cem Yılmaz'a kendisinin de oynadığı Ferzan Özpetek’in “Şahane Misafir” filminin fazla gişe yapmadığını sorunca agresif bir şekilde 'gişeden sen ne bekliyordun ki!' diye tersliyor!

Şimdi hangisi doğru, hangisi yanlış?

Bir gazeteci 'gay misin?' diyor cevap alıyor; diğer gazeteci filmle ilgili bir soru soruyor ama tersleniyor!

Hani Erol Köse'nin twitter'da iddia ettiklerini sorsalar haklı diyeceğim ama soru filmle ilgili. Ne var bu soruda?

Bence son dönemlerde şaşıran gazeteciler değil, ünlüler!

Özellikle Cem Yılmaz.. Evlendikten sonra çok agresif oldu. O çok sevilen, alçak gönüllü, esprili adam gitti, sinir küpü bir adam geldi nedense..

Resimlere bakıyorum, gözlerindeki nefret ışığını bile görebiliyorum. Bir şeylerden pişman ve mutlu olmadığını görüyorum. Yeni evlenen ve eşi de hamile olan Cem Yılmaz mutsuz bence.. Hem de çok mutsuz..

Tamam her yerde takip eden gazetecilerden bunalmıştır, rahat etmek, eşiyle rahat gezmek istiyordur ama öyle de olmaz ki!

Sen Cem Yılmaz'sın. Türkiye'nin en başarılı ve akıllı komedyenisin.. Filmler, oyunlar, reklamlar vs. vs. derken dünya para kazanıyorsun. Evlendin ve eşin de hamile..

Tabii ki gazeteciler peşinde olacak, her zaman olacak. Çocuk doğunca ne olacak?

Cem Yılmaz bu şekilde giderse, Hülya Avşar'dan önce girişecek bir gün gazetecilere o olacak!

Hülya Avşar'la da konuştum bu arada.. "Abartma" dedim, kendisini protesto eden basınla yemek yiyecekmiş bu hafta. Ne gerek var kavgaya? Konuşa konuşa anlaşılır her şey.

Cem Yılmaz'a da tavsiyem, evlenmeden önceki Cem olsun.. Agresifliğe gerek yok. Filmi iş yapmamışsa yapmamıştır. Her yaptığı iyi olacak diye bir şey yok ya!

Böyle bir soru da sorulabilir, çok normal bir soru. İlla sinirlenip, saçma cevaplar vermesi ve olayı germesi, kendini mutsuz etmesi gerekmez ki?

Olmadı susarsın, gülüp geçersin.

Yakında baba olacak Cem Yılmaz'a tavsiyem; hosgörü, iyi niyet ve mutluluk..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: