CEM YILMAZ NEDEN EVLENDİ?

Gülben Ergen, “şahdamarım” konusunda nedense sessizliğe gömüldü? İlk başlarda köpürdü, celallendi ama sonra sustu!

Kenan Erçetingöz

“En iyi savunma susmaktır” yolundan ilerledi ve akıl hocalarını dinledi!

“Sus kızım, köpekler de havlar havlar susarlar. Tepki verme sus kızım” dedi hocalar. O da sustu.

Ama bu arada daha çıkmadan “şahdamarım” şarkısının reklamı oldu bile.. Merakla bekliyoruz.. Tabii ‘şahdamarım’ gerçekten şarkıysa (!)

Gelelim Cem Yılmaz-Ahu Yağtu evliliğine..

Okuyucu yorumlarına bakıyorum da bazı kadınlar çok mu kıskanç?

“Onların evliliği uzun sürmez.. Cem Yılmaz yarı yolda bırakır bu evliliği” gibi yorumlar var..

Durun ya.. Daha yeni evlendiler.. Bu ne boşandırma merakıdır arkadaşlar!

Anladık; o kadar çok boşanan, aldatan var ki siz de alıştınız ve hemen damgayı vuruyorsunuz. Ama durun biraz..

Tamam bu Ahu Yağtu’nun ikinci evliliğiymiş! Ben de bilmiyordum. Meğerse 34 yaşında olan manken Ahu Yağtu 19 yaşındayken kendisinden 17 yaş büyük olan avukat Doğan Akçura ile evlenmiş.

Yağtu’nun büyük bir aşk yaşayarak evlendiği Akçura’nın evliliği beş yıl sürmüş. Ancak çift boşanmış olsa da dostlukları sürmüş..

Şimdi kulislerde konuşulan konu şu: Bugüne kadar birlikte olduğu daha genç, daha güzel, başından nikah geçmemiş hiçbir kızla evlenmeyen Cem Yılmaz, daha önce başından bir evlilik geçen Ahu Yağtu’yla neden evlendi?

Yine iddialara göre, Ahu Yağtu hamile kaldığında Cem Yılmaz çocuğu aldırmak istemiş ama Ahu kabul etmemiş ve İzmir’e annesinin yanına sığınmış.

Israrlara rağmen çocuğu aldırtamayan Cem Yılmaz da Ahu Yağtu ile evlenmeyi kabul etmek zorunda kalmış.

İzmirli kızların ne kadar ısrarcı, yaptırımcı ve plancı olduğunu çok iyi bilirim.

Yani böylece evlenmeden hamile kalan, 34 yaşında olan ve başından bir evlilik geçmiş olan Ahu Yağtu, piyasanın en popüler, en çapkın, en zenginlerinden biriyle evlenmiş ve muradına ermiş oldu. Diğer kızların başaramadığını başardı.

Çünkü Cem Yılmaz’dan çocuk sahibi olmak büyük bir kozdu ve bu kozu kaçırmak istemedi Ahu.. Biliyor ki Cem Yılmaz’la evlenirse ‘Cem Yılmaz’ın karısı ve çocuğunun annesi‘ olarak daha büyük bir prestij elde edecek..

Evet bu piyasada var olan biriydi Ahu ama çok popüler değildi, yaptığı işler çok ses getirmedi.. Şimdi daha çok ön planda olacak, fiyatı katlanacak, dizilerde başrol kapacak.. Hatta Cem’in filmlerinde oynama şansı bile olabilecek.. Hem evlendi yuvasını kurdu, hem de kariyerini garantiledi..

Çoğunluğun ve kıskançların düşündüğü gibi bu evlilik bitse bile ‘Cem Yılmaz’ın eski eşi ve çocuğunun annesi’ olarak bu sektörde iş yapacağı için her durumda kazanan Ahu oldu, olacak..

ARŞİV; magazin arşivlerine bakarsanız, mankenlik yapmak için otobüsle İstanbul Gümüşsuyu Varan’a tek bavulla gelen bir çok İzmirli kızın bugün zengin işadamı, oyuncu, bankacı, yapımcı, vs. ile evlendiğini göreceksiniz.

Tabii tam ters örnekler de var. İzmir’den gelip bir baltaya sap olamayan manken kızlar da var!

Bunlarda ilginizi çekebilir: