CRATOS'TA BAYRAM DEDİKODULARI!

Bayramda Kıbrıs Cratos’taydık. Dört gün, dört gecce coştuk, eğlendik.

Kenan Erçetingöz

Hem Kurban Bayramı, hem de Cumhuriyet Bayramı’nı biber gazsız kutlamış olduk. Bu ülkede ne zamandan beri Türk bayrağıyla kutlama yapana biber gazı sıkılır oldu, anlayamadım! Ne oluyor bize acaba? Cumhuriyet Bayramı’nı doya doya kutlayamadığımız bir ülke olduk!

Cratos'ta ilk gecce Soner Olgun, ikinci gecce Bülent Ersoy, üçüncü gecce Hadise ve son gecce de Serdar Ortaç vardı.

Yani Cratos, Kıbrıs’ta en çok sanatçıyı arka arkaya çıkarma rekorunu da kırmış oldu.

Sanatçı dedikodularını, Hadise'nin kürkü ve şortunu, Bülent Ersoy’un aşkını, Serdar Ortaç’ın kumarını, Soner Olgun’un tarakla müzik yapmasını konuşacağız ama önce Cratos'tan yeni haberler verelim size.

Tüm dedikodulardan sonra Cratos'u çok farklı, çok değişmiş, çok doğru bir yolda buldum.

Cratos'taki bu güzel değişiklikler yeni genel müdür Engin Efe'nin gelmesiyle başlamış.

İstanbul Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme mezunu olan Engin Efe İstanbul Ramada Oteli ve Polat Renaissance Oteli’nde Satış Müdürü, Altis Golf Hotel ve Belconti Resort Hotel’de Genel Müdür Yardımcılığı, Salamis Bay Conti Resort Hotel ile Sirene Golf Hotel’de Genel Müdürlük yapmış. Rixos Grubu’nda yurtdışı deneyimlerini arttırmak için Kazakistan ve Dubrovnik’te Genel Müdür olarak görev almış. Simdi tüm bu tecrübelerini Kıbrıs Cratos'ta değerlendirmeye başlamış.


Baba patron Utku Bey artık hiçbir şeye karışmıyor, başarının keyfini çıkarıyordu. Ağabey Murat Bozoğlu ailesiyle yurtdışındaydı.. Kardeş Kemal Bozoğlu ise işin başındaydı. Cratos'ta sistem oturmuş artık. Keyifle tıkır tıkır işliyor.

Yeni baş aşçı Sedat Buğday'ın çok zengin açık büfeleri ise dillere destandı. İşin içine kumar girince, her şeyin en kaliteli olması gerekiyor. Allah için Cratos da bunu en iyi yapanlardan. Her şeyin en iyisi, en kalitelisi Cratos'ta mevcut.

Benim kumarla ilgim olmadığı için, gündüzleri sürekli Cratos’un sahilindeki Mey Blue balıkçısındaydım. Balıkçının müdürü Cino (Cüneyt) kendine has tarzıyla servis yapıyor, nefis mezelerle rakı-balık iyi gidiyordu. Bir de Mahmut Üsküdarlı'nın faslı başladı mı keyfimize diyecek yoktu.


Mey Blue balıkçısının karşısındaki Golden Cage Lübnan kebap restoranı olmuş. Kebaplar müthişti. Ve iki restoran da bayram boyunca tıka basa doluydu.

Deniz harikaydı, hava süperdi, güneş çok güzeldi. Bayramda Cratos’ta olanlar hem denizin-güneşin, hem de sanatçıların keyfini çıkardı.

Soner Olgun’la başlayan konser fırtınası Bülent Ersoy ve Hadise ile devam etti, Serdar Ortaç’la bitti.

SONER OLGUN

Soner Olgun'a ilgi diğerlerine göre azdı ama bence en iyi müziği, en iyi sahneyi Soner Olgun yaptı. Müthiş bir müzisyen, müthiş bir ses ve müthiş bir kabiliyet Soner Olgun. Amerika'da yaşasaydı kesinlikle şu anda dünyanın en iyi müzisyenlerinden biriydi. Ama bizim ülkemizde Soner Olgun gibilere fazla değer verilmiyor, Hadise'nin zayıflamasına, şortuna ve seksiliğine bakılıyor!

HADİSE

Hadise'nin giydiği, şortlu, sutyenli, kürklü kıyafet çok kötüydü. Özellikle şort üstünden düşecek gibi duruyordu. Herhalde zayıflamadan önce diktirmişti o şortu ve emanet gibi duruyordu. Daha seksi, daha sıkı bir şort olabilirdi. Kürkün içine giydiği siyah sutyen ilginçti. Kürk ve sutyen kardeşliği kafaları karıştırdı! Çünkü Hadise'nin en fanatik hayranları çocuklardı. Seksi sutyeniyle sürekli çocukların yanına eğilip şarkılarını söyledi, çocuklara göz banyosu yaptı!


Ben de en öndeydim ve çok yakından görme fırsatım oldu. Hadise bana hiç seksi gelmedi. Ciddi zayıflamış ve teni biraz pürüzlüydü. Fazla makyaj yapmıştı. Kesinlikle göğüslere silikon lazım, çok küçüktü!

Hadise'yi ilk defa izledim, müzik anlamında çok daha iyi olmasını beklerdim. Kesinlikle "bitse de gitsem" havasındaydı ve sahnede çok kısa kaldı. 60 bin TL'yi kaptı.

BÜLENT ERSOY

Bülent Ersoy her zamanki gibi espriliydi. Gerçi bir-iki kez ses problemi için bağırdı çağırdı ama iş sonra tatlıya bağlandı. Mikrofonsuz söyledi şarkılarını.. Duruş, ses, seyirciye saygı, sevgi muhteşemdi. Çok mutluydu, sürekli "aşk hayatım bomba gibi" dedi durdu.

Bülent Ersoy Hadise'nin tam tersine kıyafetinin içine sutyen giymemişti ve belirgin meme uçlarıyla "göğüslerim taş gibi" dercesine birilerine nispet yaptı!

SERDAR ORTAÇ

Son gecce Serdar Ortaç çıktı. Bu çocuk da şeytan tüyü var. Salon tıklım tıklımdı. Cratos'ta en çok sahne alan Serdar Ortaç, yüz kere de çıksa kalabalık oluyor, salon taşıyor.

Pazar geccesi de öyle oldu, tıklım tıklımdı. Kimler yoktu kimler? Süreyya Yalçın, Irmak Atuk yer bulmak için kimleri araya soktu bir bilseniz!


Serdar damat gibi giyinmişti, müthiş bir konser verdi. Dansçıları, vokalistleri orkestrasıyla sahnede devleşiyor bu çocuk. Kırdı geçirdi, milleti tam bayram havasına soktu ve coşturdu.

Kız arkadaşı yoktu yanında, yalnızdı. Ayrılmış. Kumar oynadığını da görmedim. Haydi inşallah dediği gibi kumara tövbe etmiştir!

Bir bayram da böyle geçti ve kürkçü dükkanına geri döndük. Haydi bakalım Beyaz TV’de hafta içi her gün 16.00’da canlı yayına devam.. Siz de bizi izlemeye devam edin.

Bunlarda ilginizi çekebilir: