Cratos'ta Sibel Can ve Serdar Ortaç!

Nişantaşı’nda mı kutlayalım, Cahide de mi kutlayalım, yok evde kutlayalım mi derken kendimizi Kıbrıs Cratos'ta bulduk..

Kenan Erçetingöz

Sibel Can ve Serdar Ortaç vardı Cratos’ta. Her gecce bir olay vardı.

Golden Cage’de Oğuzhan, Absurd Club’ta Merih Ermakastar, İnci Moreket, Mahmut Üsküdarlı her yerde bir hareket ve eğlence vardı.


Mey Blue balıkta fasılla coştuk, Golden Cage'de Oğuzhan'la eğlendik. Sibel Can'la yılbaşı öncesi keyif yaptık, Serdar Ortaç’la da yılbaşı geccesi eğlencenin doruğuna çıktık.

Serdar Ortaç öyle güzel bir repertuar yaptı ki harikaydı. Türk sanat müziği şarkılarıyla başladı, kendi şarkılarıyla devam etti ve gelenleri mest etti.


Erdoğan Demirören, Ali Ağaoğlu, dünyaca ünlü zengin iş adamı Mehmet Sepil, Sergen Yalçın, Nakipoğlu Ailesi, Talip Özkan, Emin Halaç gibi bir çok tanınmış iş adamı Kıbrıs Cratos'taydı yılbaşı geccesi.

Serdar Ortaç da bir değişim görmeye başladım. Nişanlısı Chloe'den sonra daha bir olgunlaşmış, ciddileşmiş. Kumar olayını bitirmiş. Bitirmiş derken artık abartmıyor, daha mantıklı oynuyor. Eskiden 5 makinede aynı anda oynardı, şimdi gördüğüm kadarıyla sadece keyif için oynuyordu. "Aferin işte hep böyle ol" dedim, "Değiştim artık abi" dedi ve Mecidiyeköy'de İlhan Karadeniz'den aldığı 9 katlı binayı gösterdi. Cep telefonuna da ödeme planını kaydetmiş, "Artık kumarda kaybedecek param yok, bu binanın borcunu ödemem lazım" dedi.

Sevgilisi Chloe ile çok mutluydu, el ele deniz kenarında yürüyüş yaptılar, sarıldılar, öpüştüler.

"Evlilik ve çocuk düşünüyor musun?" dedim, "Vallahi düşünüyorum. Çok düzgün bir kız. Çok farklı bir kız. O da evlenmek istiyor. Bu sene bir sürpriz yapabilirim" dedi.

Bu arada Serdar Ortaç'ın sağ kolu olan trampetçi Merih Ermakastar da albüm çıkartıyormuş.

Cratos'ta yaz hazırlıkları başlamış bile.. İtalyan restoran La Matta ve Ocakbaşı devreye girdi. Mey Blue Balıkçısı, Ocakbaşı, İtalyan La Matta, Golden Cage ve Absurd Club ile beş farklı mekanda yeme-içme, eğlence vardı.

Ünlü Japon usta Yutaka Hoshino yılbaşı nedeniyle her gün sushi servisi yaptı, millet bayıldı. 100 bin TL'lik tombala gecceye ayrı bir renk kattı.

Bir yılbaşı daha Cratos'ta böyle geçti..

Murat ve Kemal Bozoğlu kardeşler, el ele vermiş Cratos'u gerçekten bir marka haline getirmişler. Ve yeni projelerle birlikte Cratos, dünya markası haline gelecek sanırım..

Bunlarda ilginizi çekebilir: