CÜNEYT KURT’UN JEAN PARTİSİ!

CÜNEYT KURT’UN JEAN PARTİSİ!

Kenan Erçetingöz

Ben diyeyim 15, siz deyin 25 yıldır tanırım Cüneyt Kurt’u..

Şamdan’ın DJ’i olduğu yıllardan tanırım. Kelimenin tam anlamıyla “müzik manyağı”dır kendileri..

Cumartesi günü aradı ve “Akşam jean ve beyaz gömlek giy, W’ya gel” dedi.. “Aman geç gelme, yeri fazla tutamam, iki bin kişi katılacak” diye de ekledi.

Ben de içimden “Ha ha, iki bin kişinin ne işi var W’da” dedim ve jean’le beyaz gömleğimi giyip W’ya gittim..

Tabii öncesinde Cumartesi gündüzlerinin değişmeyen adresi Lucca’ya uğradım.

Kesinlikle tebrik ediyorum Lucca çalışanlarını.. Uluslararası standartta hizmet, kalite ve lezzet var. Sıkışık masalarda, “mahallenin kahvesi” havasında herkes herkesle, ukalalık yapmadan samimi dostluklar kuruyor.

Lucca sonrasında Bebek Kitchenette’e geçtik. Kesinlikle tebrik ediyorum çalışanlarını.. Kocaman bahçesinde rahat rahat oturup, güler yüzlü ve profesyonel çalışanların gözetiminde, nefis yemekler yeme imkanı bulabileceğiniz bir mekan.

Akşam da parti öncesi yemek için W Kicthen’e geçtik.. Yani eski Spice Market’in olduğu yer..

Çok şık bir restoran olmuş. İnsanı yormayan sade ve hoş bir mönüsü var. Lezzet süper..

W Otel, Müdür Yardımcısı Murat Kuyucu çok özenmiş W Kitchen için.. Bravo..

Sonrasında W Otel, Yiyecek ve İçecek Müdürü Onur Tokgöz nezaretinde bahçeye çıkıp, “White & Jeans Partisi” için gelecek olan iki bin kişiyi beklemeye başladık..

Ve geldiler biliyor musunuz? Jean ve beyaz gömlekleriyle geldiler hemde.. Bir-iki fire vardı gerçi siyah falan giyen ama genellikle beyazdılar ve çok kalabalıktılar.. İnsanlarda 1 Mayıs korkusu olmasaydı çok daha fazla olurdu sanırım..

Meğerse bizim ünlü işletmeci dostumuz Cüneyt Kurt, bu partileri 3 yıldır yapıyormuş. Senede iki defa yapılıyormuş ve inanılmaz ilgi görüyormuş. Bizimde dünyadan haberimiz yok vallahi!

Önce 24.00 gibi Cüneyt Kurt geçti DJ kabinine, daha sonra ise dans müziğinin önde gelen isimlerinden ve dünyada en iyi DJ'ler sıralamasında ilk 100'e giren DJ Tarkan ile DJ Niso Adato, DJ Emre Eser performans sergilediler..

İki bin kişilik kalabalıkta yerinde duramadı, oynadı da oynadı..

Bence Cüneyt Kurt bu partileri yılda 2 kere değil, daha fazla yapmalı.. Mustafa Sandal’ın batan oteliyle uğraşacağına, bu tip parti işlerine ağırlık vermeli..

Tebrikler eski dostum.. Sana yakışır.. Parti yaparsan haber ver, gelirim.. Büyük Kulüp işletmeciliğini aldığını duydum, tebrik ederim..

MEHMET ASLANTUĞ GERÇEĞİ!

Salı akşamı sevgili Mehmet Aslantuğ, Bloomberg HT’de konuğum olacak..

Biliyorsunuz, Antalya’da düzenlenen “İsmail Cem Ödülleri”yle ilgili sanki “Ezel’i kıskandı, sinirlendi, çekemedi” havası yaratıldı Aslantuğ için..

Oysa işin şekli başka, ödüllerin perde arkası bambaşka..

Salı akşam Bloomberg HT’de Mehmet Aslantuğ’lu programımı kaçırmamanızı öneririm. Çünkü ödül töreniyle ilgili konuşulan “pis kokular” için bir takım belgeler buldum. Onları da yarın akşam programda göstereceğim ve ödüllerin neden adaletsizce dağıtıldığını gözler önüne sereceğim..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: