DEDİKODULAR VE YORUMLAR!

Kenan Erçetingöz

Kurtlar Vadisi su gibi akıp gitti dün akşam. Senaryo merak uyandırıp, oyuncular iyi oynayınca, yönetmen ve tüm ekip iyi çalışınca ortaya iyi bir şey çıkıyor. İki saatlık film olsa aynen aralıksız izlenirdi.. Hem tekrarı izlendi, hem de yeni bölümü.. Bu da başarı demek ve emeği geçenlerin elini öpmek demek. Tebrik ederim.

* * *

Haziran Geccesi"nin güzeli Naz Elmas, "Özcan'dan etkileniyorum" demiş. Hatırlarsanız dizinin ilk basın toplantısında, yani Naz Elmas'ın basınla ilk temasında "Sadece iş arkadaşıyız. Aşk falan olmaz" demişti. Şimdi ise "etkileniyorum" demeye başladı. Bir ay sonra, "Baştan yoktu ama dizi çekimleri sırasında yakınlaşma oldu ve birlikte olmaya başladık" demeye başlayacak.

Naz Elmas da yolun yolcusu.. Güzel kız, hoş kız.. Kuralları da öğrendi veya öğreten var. Tamamdır. Naz Elmas magazin camiasına hayırlı ve uğurlu olsun.

* * *

Modacısı Dilek Hanif'le arası açılan Hülya Avşar'ı çoban modacı Mustafa Şahin giydirecekmiş! Bence Hülya Avşar'dan izin almadan böyle bir açıklama yaptığı için bu iş daha başlamadan biter! Urfa'da çobanlık yaparken Faruk saraç tarafından keşfedilen Mustafa Şahin, Ebru yaşar ve Nur Ertürk'ü giydiriyormuş! Şimdi Hülya Avşar'ı giydirecekmiş. Hülya Avşar bu sabah bu röportajı okuyup, adının Ebru yaşar ve Nur Ertürk'le birlikte anıldığını görünce delirecek.

* * *

Show TV anahaber bülteninde her akşam bir kedi operasyonu var! Defne Samyeli, "Ağaçta mahsur kalan kediyi itfaiye kurtardı" diye konuşmaya başladı mı ben hemen zap yapıyorum. Yani bu koca ülkede haber kalmadı da her akşam "mahsur kalan kedi" haberi mi yapılacak? Yapan da sadece Show Anahaber.. Kedi dernekleri sponsor mu oldu ne anlamadım gitti?

* * *

Hürriyet Cuma ekinde "En İyi 10 Kitapçı" haberi var. Manşette "En İyİ 10 Kitapçı" başlığının yanında, kocaman Akmerkez Remzi Kitabevi'nin fotoğrafı var ama listede birinci "Simurg" adlı kitapçı!
Eminim ki, sayfa sekreteri de o fotoğrafı koyup, o birinciyi yazarken şaşırmıştır. Ama ne çare? Yapanlarla, seçenler ayrı!

* * *

Röportajlarını severek okuduğum Yener Süsoy, uzman diyetisyen Dilara Koçak'la röportaj yapmış. Tam benim de düşündüğüm ama kime başvuracağımı bilemediğim konular konuşulmuş. Hemen Dilara Hanım'ı aradım ve randevu aldım. Dilara Koçak aynı zamanda M-onep Sağlık Estetik ve Güzellik Merkezi'nde de seminerler verecekmiş. "Son teknoloji ile spor destekli bilinçli diyet" semineri, 9 Ekim Cumartesi günü M-onep'te.. Katılım ücretsiz.. Kaçırmayın derim. LCV: İdil Konfino- 0212- 352 32 33

* * *

"Ünlüler Çiftliği"nde kala kala iki kişi kaldı; Ercan Akışık ve Seren Serengil. Bu gecce galip belli olacak. Gönlüm Seren Serengil'in kazanmasından yana. Çünkü, Ercan Akışık hayatı bir şekilde çözmüş birisi. "En İyi Çiftçi" olmak, ona bundan sonraki hayatında hiçbir şey kazandırmayacak. Ama Seren Serengil "En İyi Çiftçi" olursa kendine olan güveni artacak ve çok şey kazanmış olacak. Yıllar sonra, halk önünde kendini ispatlamış olacak. Bunu hep isterdi. Hep, "Beni yanlış tanıyorlar" derdi. Sırf bu yüzden bu çiftliğe katıldı ve bence de gerçek Seren'i gösterdi. İnşallah bu akşam Seren Serengil kazanır. O zaman çiftliğin bir amacı olduğuna ve yerine geldiğine inanacağım.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: