ECE ERKEN’İN AÇIKLAMASI!

Kenan Erçetingöz

Kenan Bey beni çocukluğumdan beri tanıyorsunuz neredeyse. Size şimdi tüm samimiyetimle 1 hafta içinde yaşadıklarımı anlatacağım.

Pazar günü saat 15.00'te Bostancı Gösteri Merkezi'nde bir konsere gittim. Yanıma basın mensubu arkadaşlarım geldi. Soru şuydu: Ece Hanım kendinize haksızlık etmiyor musunuz? Sizi dışarıda hiç görmüyoruz. Ya evdesiniz, ya işte??

Verdiğim cevap aynen şuydu: şu an kötü bir dönem geçiriyorum. Bu dönemi atlattığımda elbetteki herkes gibi arkadaşlarımla gezebilirim.

Ertesi günü çıkan haberler BOŞANMAM YAKINDIR GECCELERE DÖNÜYORUM!!!!

Daha bitmedi Çarşamba günü davam vardı ama her iki tarafta şahit göstermediğinden dava Mart ayına ertelendi. 1 yıldan daha az evli kalan çiftler anlaşamadıklarına dair şahit göstermek zorundalarmış. Bu yüzden hakim davayı birkac ay sonraya attı, biz bu olayı atlamışız.

Ben dava görülmeden önce eşime hiçbir talebim olmadığına dair belge imzaladım yani boşanırsak hiçbir talebim olmayacaktı!

Ertesi gün çıkan haberleri söylüyorum ki sizde buna göre yazınızı yazmşsınız.. 2 MİLYON YTL ALMADAN BOŞANMAM!!!!

Durun daha bitmedi bugün Sabah gazetesinde daha boşanmamış evli bir kadın olduğumu unutup!!!!!hiç gitmediğim bir davete hiç tanıyıp, görmediğim, hatta bir kere bile aynı ortamda bulunmadığım biriyle aşk haberimi yazdılar!!!!!artık diyecek söz bulamıyorum.

İŞTE SİZDEN SONRA GAZETECİLİĞİN GELDİĞİ NOKTA!!!

HEPSİNE MADDİ MANEVİ TAZMİNAT DAVASI AÇTIM. EVET EŞİMDEN KURUŞ TALEP ETMİYORUM AMA BU SÖZDE GAZETECİLERDEN ALACAĞIM HER KURUŞU ÇATIR ÇATIR HARCIYACAĞIM!!!

lütfen sizde yorum yaparken yazılanlara inanıp yazmayın!!

Teşekkürler

Ece Erken

* * *

DRAGON'DA YENİ LEZZETLER

İstanbul'un en iyi Çin mutfağı ödülü yıllardır Dragon'un.. Üstüne çıkan olmadı..

Geçen akşam, canım çekti gideyim dedim. Ama Lütfü Kırdar tarafında inşaat olduğu için her zaman girdiğimiz arka yol kapanmış, Hilton'un yanındaki Convention Center'dan giriş yapılıyor Dragon'a..

Her zamanki gibi içerisi tıklım tıklım.

Patronlar Cemal Turgutlu ve Ergun Yücebıyık işlerinin başındalar. Aslında Cemal Turgutlu daha çok Kuzey Kıbrıs'ta yaşıyor. Çünkü Rocks Otel'in içinde de Dragon açtı, onunla ilgileniyor. İstanbul Dragon'dan ise Ergun Yücebıyık sorumlu..

22 yıldır dekoru bile değişmeyen hep aynı yerde hizmet veren Dragon'da yeni lezzetler başlamış..

Çin'de çok meşhur olan x.o. soslu karides süperdi. Siyah soya sosuyla yapılmış olan dana eti doldurulmuş biber harikaydı. Kendine has bir kokusu olan lotus yaprağına sarılmış buharda pişmiş pilav ise mükemmeldi. Lotus yaprağını sakın yemeyin ama..

"Dragon'un diğer popüler restoranlardan farkı ne dedim?" Ergun Bey'e, "Dragon sadece Çin mutfağı, diğerleri ise füzyon mutfağı" dedi.

Çin'in baharat bölgesi olan Szchuan ve Konton bölgelerinin mutfağından oluşuyormuş Dragon..

Daha bir çok yeni lezzetler yaşanacakmış Dragon'da.. Vallahi onu bunu bilmem ama yiğidin hakkını yiğide vermek lazım. Dragon'un özel terbiye edilen ve farklı pişirme yöntemiyle yapılan "çıtır ördek"in üstüne lezzet tanımam.

Mutlaka deneyin, denediyseniz bir daha yiyin..

Tel; 0212-2316200
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: