EMRE ERGANİ İLE ŞEFİK ÖZTEK!

Kenan Erçetingöz

29 Ekim’i, yani Cumhuriyet bayramını da geride bıraktık. Şimdi önümüzde Şeker bayramı var. Yine 10 gün tatil.

Salı geccesi Cüneyt Kurt, Gürhan Ersin ve Olcayto Ahmet Tuğsuz ile Eyvan’da döner-pilav partisine gittik. Celal Çapa’nın eşi Şebnem Çapa Paris’te olduğu için Celal’in keyfine diyecek yoktu! Gecce boyunca Celal Çapa’nın esprileriyle güldük. Eyvan’da Şebnem Çapa yoktu ama kızkardeşi Çiğdem Kayalı vardı. Döner partisini o düzenliyordu. Kalabalık bir parti oldu. Gerçekten de döner ve içli pilav harikaydı. Partide Emre Ergani ve ortağı Şefik Öztek’de vardı. Gelelim şimdi o konulara;

Şefik Öztek ile Emre Ergani yeni açtıkları Member’s’a ortak oldular. Aslında yazlık Laila’ya da ortak oldular. Yazlık Laila’nın bu sene Alarko ile anlaşması bitti. İki ortak da yeni anlaşmalarını toprak sahipleriyle yapmışlar. Ve bu işten Alarko’nun dışında herkes karlı çıkmış! Şimdi şöyle;

Şefik Öztek, Laila için Alarko’ya bir milyon dolar kira ödüyordu. Alarko’da anlaşma gereği toprak sahiplerine 400 bin dolar veriyordu. Şimdi Şefik Öztek ve Emre Ergani toprak sahipleriyle 750 bin dolara anlaşmış. Yani Öztek 250 bin dolar, toprak sahipleri de 350 bin dolar kara geçmiş oldu.

Bu anlatılanların dışında Emre Ergani ile diğer ortağı Hasan Sel’in ayrıldıkları konuşuluyordu. Bodrum Tampa Emre Ergani’de kalmış, Havana ise Hasan Sel’de.. Bu olayı Emre Ergani’nin en yakın arkadaşı anlattı ama döner partisinde Emre’ye sordum, ayrılığın söz konusu olmadığını söyledi. ‘Ben Hasan Sel ile baba-oğul gibiyim. Havana evlerinde, Deep enerji içeceğinde de ortaklığım var. Ayrılmamız söz konusu değil’ dedi. Olayın hangi boyutunun doğru olduğunu zaman gösterecek tabii.
Bu arada Emre Ergani’nin, Hayri Yazıcıoğlu ile de kavgalı olduğu ve bu sezon Uludağ’da yeralmayacağı konuşuluyordu. Emre bu dedikoduyu da yalanladı.

Bu arada başka duyduğum bir dedikodu ise Kaya Çilingiroğlu ile Adnan Şen’in ortak açacağı havayolu şirketi şimdilik yatmış. Nedeni henüz belli değil. Yakında öğrenir, onu da yazarım.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: