ERMAN HOCA, SPARTACUS SEYREDİYOR GALİBA!

Kenan Erçetingöz

Erman Hoca en son demiş ki; “Lütfen Pazar akşamını bekleyin. Çünkü o akşam, tüm Türkiye, kimin ne olduğunu görecek”..

Bence Erman Hoca, Pazar akşamları cnbce'de yayınlanan Spartacus'u seyrediyor galiba!

Erman Hoca'nın açıklama yapacağı Pazar akşamı aynı saatlerde yayınlanacak olan Spartacus'da, Capua şehrinin yenilmez gladyötürü Cixirux'u areneya çıkmadan bir gün önce sahibesi çağırıyor.. “Senden çocuk yapmak istiyorum” deyip, aşağı doğru elini uzatıyor. Sonra da “neden tahrik olmadın, beni beğenmiyor musun?” deyince, yenilmez gladyatör de “sahibem, döğüşten önce seks yapmak gücümü öldürür. Yarın arena'da ölümsüz gölge savaşcısıyla dövüşeceğim. Gücümü kaybetmemi ve ölmemi istiyorsanız, seve seve sevişirim” diyor. Sahibe de bu sözler karşısında “Senin yaşaman benim zevkimden çok daha önemli” deyip sevişmekten vazgeçiyor..

Ama daha sonra koridorda karşılaştığı sahibenin yardımcısı ve gerçek aşkıyla sevişiyor. Gerçek aşkı “ama sahibemin yanında gücüm biter demiştin” diye uyarınca, yenilmez gladyatör, “Gerçekten istediğin biriyle seks yapınca umut olur, moral olur” diyerek sevişiyor.

Sonra… Sonra ne mi oluyor? Pazar akşamı seyredin, sonunu şimdi anlatmayayım..

Erman Hoca da herhalde Spartacus'un bu bölümünü izledi ve işi Arda Turan'a bağladı!

Şimdi Arda Turan gibi çok değerli bir futbolcu kardeşimiz, maçtan önce seks yapmış, yapmamış kime ne? Ya da Erman Hoca'ya ne?

Arda, seviyeli bir ilişki yaşıyor. Hani, maçtan önce Ronalda gibi travesti kulübe gider, dağıtır, sapıtır, resimler twitter'da dolaşır, eyvallah. Erman Hoca konuşsun o zaman. Ama bu ne ya Allahaşkına?

Spor yorumu bitti de, sıra sekse ve özel hayata mı geldi?

Meğerse içinizde ne Televole ruhu varmış da haberimiz yokmuş!

Allah'tan magazinci olmamış bunlar.. Sanatçıları Allah korumuş yani..

Ne oldu bu spor yorumcularına böyle? Astıkları astık, kestikleri kestik. Tehdit, hakaret, ne ararsan var..

Rahşan Gülşan'ın dediği gibi Hacıvat'la Karagöz gibiler..

Ben Erman Hoca ile Ahmet Çakar'ı seyrettikçe horoz döğüşü geliyor aklıma..

Her hafta bir sallama, kavga, reyting patlaması.. Geçen hafta da “yavrucuğum” diye birbirlerine girdiler.. Bu hafta da Arda' Turan'ın “seks” olayını patlattılar sözde!

Program yapımcısı eski dostum Serhat Ulueren'de bardak gibi seyrediyor, içinden “reytingi patlattık” diye kıs kıs gülüyor.. Bir kere de müdahele et Serhat bu rezilliğe..

Bence Pazar akşamı Erman Hoca'nın açıklamalarıyla birlikte, Spartacus'u da seyretmeyi unutmayın.. İkisi acayip uyumlu birşey olur.. Bol bol gülersiniz..

Bunlarda ilginizi çekebilir: