EROS RAMOZOTTİ GELİYOR! BRKENAN ERÇETİNGÖZ YAZDI

Kenan Erçetingöz

Evet, Bülent Ersoy ile Ajda Pekkan arasındaki belirsiz kavganın sebeplerini yazıp, taa derinlere indikten sonra rahatladım.
Benim gibi herkes de rahatladı tabi ki! Hem Ajda Pekkan, hem de Bülent Ersoy, olayı tarafsız gözle, araştırmacı gazeteci olarak yazdığım için çok teşekkür ettiler. Ajda Hanım, Pazar günü kalkan yemeğe davet etti, Bülent Hanım da, çıktığı Ukala'ya...
Cumartesi geccesi, Bülent Ersoy'un davetlisi olarak Ukala'ya, Pazar akşam üstü de Ajda Pekkan'ın davetlisi olarak Kıyı'da kalkan yemeğe gideceğim! Allah kimbilir, Bülent Hanım'la oturuken Ajda Pekkan'ı, Süperstar'la da otururken DE Bülent Ersoy'u ne kadar çekiştiririz!Neyse efendim, bu saç saça başbaşa olayını da aydınlattıktan sonra, yazımda geçen ve Bülent Ersoy'un söylediği 'cici-kuku' kelimesi, benim olduğu kadar herkesin dikkatini çekmiş! Bülent Hanım 'Biz sanatçılar ne olursa olsun, böyle cici-kuku olamayız' demişti.
E-maillerde 'cici-kuku'nun ne demek olduğunu sordunuz, ben de açtım Bülent Hanım'a sordum;
- Bülent Hanım 'cici-kuku' ne demek?
'Yani çok böyle, içli-dışlı, sevecen, sevişen manasına kullandığım tabir bu benim şahsıma münhasır...'
Böylelikle, Kadir İnanır'ın 'Motive etmek' lafından sonra, bir şey daha öğrendik; Cici-kuku...* * *Romozotti geliyor!
Evet efendim, Van Damme, Cortes derken dünyaca ünlü sanatçılar yavaş yavaş ülkemize gelmeye ve ortalığı karıştırmaya, dansözlerle takılmaya, Hülya Avşar şov programına çıkmamaya devam ediyorlar.
28 Haziran'da dünyanın en yakışıklı starı Eros Ramozotti'de İstanbul'a geliyor. 29 Haziran'da Ali Samiyen Stadı'nda dev bir konser verecek olan Ramozotti, bakalım hangi kızlarla gönül eğlendirecek, Televolelere hangi görüntüleri takılacak, Hülya Avşar Şov'a çıkacak mı çıkmayacak mı göreceğiz..
Eros Ramozotti, yeni GSM firması olan Aria için Türkiye'ye geliyor. İşin ilginç yani, Aria'nın 150 milyon dolarlık reklam harcama yetkisi, Güzel Sanatlar Ajansı'nda, yani Alinur Velidedeoğlu'nda. Bu organizasyonu da onlar yapıyor ama Eros Ramozotti'yi, uzun süredir ortalarda görünmeyen Ahmet San İtalya'dan bağladı. Bu yüzden Ariacılarla Ahmet San'ın arası açık!
29 Haziran'da hepimiz Ali Samiyen'deyiz. Belki de Aria hattımız olmadığı için alınmayabilir miyiz? Olabilir. O zaman ne yapacağız, gidip Aria hattı alacağız.. İşi şimdiden sağlama alalım da ne olur ne olmaz sonra açıkta kalmayalım.
Bu arada, uzun süre ortalarda görünmeyen Ahmet San, Ramozotti'den hemen sonra da Julia Iglesias'ı da Türkiye'ye getiriyor.
Iglesias da 10 Temmuz'da Efes Antik tiyatroda, daha sonra da Maslak Park Orman da sahneye çıkacak.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: