ETİLER BÖLGE SORUMLUSU!

Kenan Erçetingöz

Bayram’da yokum.. Yarın sabah (Çarşamba) tatile gidiyorum.. Bu kez programı eşime bıraktım, bakalım şansımıza ne çıkacak?

Dört gün yokum.. Aslında kaçıyorum, kafa dinlemeye gidiyorum, lap top’u hiç açmayacağım, size hiç yazı yazmayacağım.. İlk defa turist olacağım.. Dört gün kafamı boşaltmam lazım.. Çünkü?

Çünkü, dönüşte Gazete Habertürk çıkıyor.. Çok yakında Türkiye yepyeni bir gazete ile tanışacak.. Günlük gazete.. Her gün yani.. Ama değişik, entresan, ilginç! Her gün, Gazete Habertürk sizinle buluşacak.. Yani yine eski tempo başlıyor, sabah, öğlen, akşam, iştima gibi toplantılar, yazılar, haberler, bombalar, ilaveler, dergiler vs’ler..

O yüzden kafamı boşaltmam lazım.. O yüzden dört gün, Türkiye ile, lap top’la, internetle, yazıyla, Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu, Q kızıyla ilgilenmeyeceğim. Hiçbir maile cevap vermeyeceğim.. Tatile gidiyorum..

Mutluyum.. Çünkü Gazete Habertürk çıkıyor.. Herkes bana gülüyor.. ‘kafayı mı yedin oğlum, yine günlük bir tempoya gireceksin, mafolacaksın’ diyor.. Ben onlara gülüyorum.. Günlük gazetenin keyfi başka nerede var? Her gün gazete çıkarmak, her gün okurlarla buluşmak, kağıt, boya, baskı kokusu, of inanılmaz.. Hele hele Ufuk Güldemir gibi biriyle olunca, daha da keyifleniyorum..

Sabah’ta yayın yönetmeni olduğu dönemde ben magazin müdürüydüm. Çok keyifliydi.. O, Sabah’tan ayrıldı, ben Sabah’tan ayrıldım. O, Habertürk.com’u kurdu, ben gecce.com’u kurdum. O, Habertürk TV’yi kurdu, ben kuramadım.. Kurmama gerek kalmadı, ‘Gel’ dedi, kucak açtı..

Ufuk Güldemir, sıfır kompleks bir insan.. Böyle olunca aptalsan ‘aptalsın’ diyebiliyor, akıllı, çalışkan ve üretkensen hakkını veriyor.. Seni anlıyor, boşa vakit geçirmiyor.. Çok çalışıyor, değişik bakıyor, özgür bırakıyor. Hiçbirşeye takmıyor, sıkılmıyor, üzülmüyor.. Şaşıyorum, nasıl böyle olabiliyor diye.. Olaylara bakış açısı, mantığı, kafası, lafları bir başka..

O yüzden çok mutluyum.. Gazete Habertürk, elebaşı Ufuk Güldemir ve çetesi tarafından çıkıyor.. Etiler Bölge Sorumlusu olarak görevimi en özgür biçimde yerine getireceğimden hiç şüpheniz olmasın..

Televizyonlarda reklamları görünce şaşırmayın, evet o benim, ben yaptım, suçluyum, suçumu kabul ediyor ve Gazete Habertürk’te yazıyorum..

Bayramınız kutlu, yarınlarınız mutlu olsun.. Tüm ailenizle, sağlıklı ve mutlu bayramlar diliyorum.. Bayramdan sonra görüşmek üzere hoşçakalın.. Kendinize iyi bakın..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: