GAMZE OLAYI SAKIZ OLDU!

Kenan Erçetingöz

Gamze olayında yavaş yavaş sona doğru gidiliyor.. Aslında çok daha hızlı olması gerekirken, adalet yanıtıldığı için, suçlanan Gökhan Demirkol'un bilgisayarına el koymak, polisin aklına bir ay sonra geldiği için süreç uzadı..

Önce Gamze Özçelik'in dedikleri yalan çıkmıştı. Şimdi de Gökhan Demirkol'un söyledikleri yalan çıkmaya başladı. "Görüntüleri izlemedim" diyen Demirkol'un bilgisayarında o iğrenç görüntülerin dışında yine olayla ilgili olarak başka fotoğraflar çıktı! (ben başka görüntüler olabilir demiştim)

Bakalım şimdi ne olacak? Olay nasıl sonuçlanacak? Artık sonuçlansa iyi olur! Çünkü bu iş ağızlarda sakız oldu, şakalar başladı.. Sonra iş kaka'ya dönecek..

* * *

Kaya Çilingiroğlu, televizyon röportajında, "Hülya'nın hayatına başka bir erkek girerse, ailem olmaktan çıkar" dedi, ortalık yine karıştı! Karıştıran da yine Ayşe Arman!

Bugünkü yazısında diyor ki; "Ben bu ülkenin erkeklerine Bruce Willis gibi olsunlar demiyorum. Olmayacaklarını da biliyorum. Ama kardeşim Kaya Çilingiroğlu gibi olmak mecburiyetinde değiller."

Ben Ayşe Arman'ın bu sözlerine katılmıyorum ama şu sözlerine katılıyorum; "Ben mi acaba bu tür açıklamaları geri ve tuhaf buluyorum.. Yoksa bunlar normal de ben mi anormalim?"

Hülya Avşar'ın yeni bir sevgilisi olacak ve Kaya Çilingiroğlu da yine aynen evine gidip, görüşmeye devam edecek? Hep beraber yemeğe çıkacak? Vs..

Kaya, "Artık ailem olmaz" demekle, "Hülya'ya sahip çıkmam. Çünkü onun başka bir erkeği var. Ama Zehra canımdır" demek istedi.

Kaya, "Hülya başka bir erkekle olursa, onunla görüşmem" demedi ki..

Kaya'nın ne demek istediğini, çocuğu olup boşanan erkekler iyi bilir. O yüzden yorum yapmaya gerek yok..

Son günlerde Kaya Çilingiroğlu'nu fazla alkollü görüyorum.. "Feraye-Ferrari" geccesi de aşırı alkollüydü.. Daha önce İstanbul geccelerinde gördüğüm zaman bu kadar içmezdi. Oysa şimdi görüyor ve duyuyorum ki fazla içmeye başlamış. Demek ki Kaya mutsuz.. Ya Hülya'yı unutmaya çalışıyor.. Ya da alkolle kafasını dağıtmaya.. Ama Kaya'ya tavsiyem fazla içmemesi.. Çünkü bu filmin devamını yıllar önce izlemiştik.. Kötü sonuçlar doğurabilir, tatsız olaylar yaşanabilir..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: