GAY'LERİN DİLİ ÇÖZÜLDÜ!

Kenan Erçetingöz

Dün, atv anahaberi sunan Ali Kırca röportajında, "Bizim yaptığımız magazin değil, hayatın içi" demiş.

Bugün Kanal D'de anahaber bültenini sunmaya başlayacak olan Mehmet Ali Birand'in ilk açıklaması, "sulu magazin olmayacak" olmuş..

Bugün Fatih Altaylı, "Magazin ciddi bir iştir. Ben magazine inanırım. Önemlidir. Türkiye'de skandalla devrilen iki bakandan birini 'magazin basını' devirmiştir ve karanlık ilişkilerin, kara paranın izlenmesinde, takibinde magazin basını çok faydalıdır" demiş.

Gördüğünüz gibi magazinsiz olmuyor, magazinsiz yapılamıyor.. Bence de magazin gazeteciliği doğru yapıldığı sürece çok ciddi bir iştir. Topluma mal olmuş, örnek olmuş insanların hayatlarının doğru sergilenmesi sonucunda gençlere inanılmaz faydası vardır.. Ana-babalara mesaj verilmesi açısından çok önemlidir.. Politikacı, bürokrat, işadamı, sosyete, sanatçı, sporcu, manken, mafya hep magazinin içindedir..

Magazinsiz bir hayat, magazinsiz haber mümkün değildir. Magazin, hayatın ta kendisidir..

Artık lütfen, "magazini sevmiyorum, sulu-susuz yapmıyorum, ben magazin haberi yapmıyorum" gibi saçma-sapan açıklamaları kimse yapmasın.. Magazin gazeteciliği yapan arkadaşlarım da kendilerine biraz daha çeki düzen versin ve haber yapmadan önce iyice araştırıp yapsın..

Yaşasın özgür basın... Yaşasın magazin gazeteciliği...

* * *

Dün Pazar gazeteleri çok doluydu.. Yine magazin doluydu. İlgimi çeken konu ise artık gay ilişkilerinin alenen yazılıp çizilmesi oldu!

Cemil İpekçi, "sevgilim beni erkekle de aldatsa affetmezdim" demiş röportajın başlığında. Cemil İpekçi'nin "sevgilim" dediği de bir "erkek", Cemil İpekçi'de erkek!

Eskiden birilerine "gay" yakıştırması yapsak, ortalık ayağa kalkardı. Şimdi artık açık açık konuşulmaya başlandı. Hem de kendi ağızlarından..

Bu ülkede Uğur Yücel gibi bir sanatçının bile Holanda'da erkekle evlendiği iddiası yazıldı-çizildi. Üstüne de Uğur Yücel'in eşi çıkıp kocasını savunmuştu!

Yıllardır konuşmayan Ahu Tuğba bile "Bülent Ersoy-Deniz Baykal" fırtınasından yararlanmak için, "Yıllar önce Bülent Ersoy'u kocamla bastım. O zaman Bülent Ersoy kadın bile olmamıştı" dedi!

Şimdi bu "gay" işinin arkası çorap söküğü gibi gelecek. Daha kimler kimler gay çıkacak? Siz de şaşıracaksınız!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: