Gizli Kalsın gerçekten!

Adı Gizli Kalsın.. Yani çok fazla kimse bilmesin, sadece bu tarzı sevenler, doğru düzgün eğlenenler gelsin istemişler..

Kenan Erçetingöz


50 metrekare var yok.. Bunun 8 metrekaresi orkestra.. Küçücük yerde müzik yapan çocuklar sanatçıysa, Tarkan ve Kenan Doğulu'nun dev sahnesindekiler ne oluyor acaba?

8 metrekare yerde hem çalıp, hem söylüyorlar ya bravo vallahi.

Bizim gittiğimiz gecce, Zeynep diye bir kız vardı şarkı söyleyen.. Sesi çok güzel.. Daha çok yabancı şarkıları süper söylüyor. Bir de kıyafeti okul kıyafeti gibi olmasa çok daha iyi olacaktı Zeynep'in..

İçerisi tıklım tıklım.. Ayakta duracak yer yok.. Etrafımdakilerin çoğu da ünlü insanlar.. Hepsi Gizli Kalsın'ı tercih etmişler. Evin salonu gibi.. Canlı performans çok güzel müzik var.. Gelen ünlüler kimi zaman orkestraya geçiyor, kimi zaman şarkı söylüyor.. Herkes öyle ya da böyle tanıdık. Samimi ve çok düzgün bir ortam var.

Peki, eskiden araba garajı olan bu küçücük yer neden bu kadar tercih edildi?

Samimi ve güvenilir bir eğlence olduğu için.. Kavga yok, abartı gürültü yok, personel iyi, işletme güzel.. Daha ne olsun. Sadece Gizli Kalsın..

Zıpkın'ın mezeleri


Gizli Kalsın öncesi Zıpkın'a gittik. Aynen samimi ve sıcak bir mekan Zıpkın.. Mezeleri beni öldürüyor.. Hani balık yemeden müthiş mezeleri ile her zaman gidebileceğim ender mekanlardan birisi Zıpkın..

O lakerdanın güzelliği, sunumu, lezzeti nedir öyle? Ya fava? Muhteşem..

Sonrasında kılçığı alınmış 3 parça çinokop yedim. Tadı hala damağımda..

Zıpkın'ın semptaik patronu Erhan Görücüoğlu'nu tebrik ediyorum.. Kesinlikle tavsiye ediyorum..

Bunlarda ilginizi çekebilir: